Сергій Полховський: «Звичайна публіка теж прийняла фільм про Лобановського дуже тепло»

Динамо Київ 1 Грудня, 09:36 738
Сергій Полховський: «Звичайна публіка теж прийняла фільм про Лобановського дуже тепло»
Про прем'єру документального фільму «Лобановський назавжди», яка відбулася в кінотеатрі «Жовтень», розповів його продюсер Сергій Полховський.

- Прем'єра пройшла дуже добре. Зізнаюся, я дуже хвилювався, оскільки в залі була присутня звичайна, незаангажована публіка, яка витратила свій час і гроші, щоб подивитися фільм - значить, ім'я Лобановського їй не чуже. Аудиторія зібралася, переважно, молодіжна. Зазначу хорошу організацію, під час перегляду фільму зал відповідним чином реагував на моменти, які ми очікували. Після перегляду ми отримали дуже багато персональних подяк і привітань з виходом цього фільму. Словом, він був прийнятий дуже тепло, я був зворушений.

Я показав глядачам приз, який наш фільм завоював на кінофестивалі в Мілані - образно кажучи, Лобановський в черговий раз обіграв «Барселону», я маю на увазі, що наша стрічка обійшла фільм про «Барселону» (посміхається). Це викликало шквал оплесків, а потім дуже багато людей фотографувалися і робили селфі з цим призом.

Мені б дуже хотілося, щоб у всіх інших кінотеатрах на сеансах були так само заповнені зали, і панувала така ж чудова атмосфера.

- 1 грудня фільм зможе подивитися широка публіка, ви з трепетом чекаєте цього моменту?

- Безумовно. Перша ластівка була запущена у вівторок - на передпрем'єрний показ прийшов повний зал. Для документального фільму це хороший показник, враховуючи, що в наш час можна подивитися піратські копії в інтернеті. До цього відбувся закритий показ, організований клубом «Динамо», фільм дивилися свої - команда, діячі спорту і футболу, ветерани, футболісти різних поколінь, люди, які знали Лобановського і працювали разом з ним. Тоді я теж неабияк хвилювався, але це хвилювання було іншого характеру - як приймуть нашу роботу люди футбольні, фахівці. Тепер переживав, як на неї відреагують чужі люди, звичайні глядачі. Виявилося, в обох випадках все пройшло добре, як один з авторів фільму, я надзвичайно цим задоволений, — наводить слова Полховського офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.