Вчені розкрили секрети унікальності Роналду та Мессі

Світовий футбол 1 Грудня, 15:30 938
Вчені розкрили секрети унікальності Роналду та Мессі
Вчені кількох європейських університетів по поличках розібрали дії на футбольному полі і розкрили секрети унікальності двох видатних форвардів сучасності - португальця Кріштіану Роналду з мадридського «Реала» та аргентинця Ліонеля Мессі з «Барселони».

Вердикт такий: майстерність Роналду «виходить» з властивостей його хребта, а у Мессі надзвичайно швидко працює мозок, повідомляє іспанська газета Marca.

«Де лежить шлях до успіху Роналду? Вчені інституту біомеханіки у Валенсії після кропіткої роботи визначили, що невимушені дії на полі, потужні удари Кріштіану стали можливими завдяки властивостям його хребта. Роналду невимушено підтримує стабільний центр ваги і «важіль» ноги генерує велику потужність удару», - відзначає газета.

«Витоки» геніальність Мессі вивчили вчені мужі з університетів Великобританії, Іспанії та Португалії. Зокрема, були детально проаналізовані 100 голів аргентинця. Мозок Мессі надзвичайно активний і працює набагато швидше, ніж у всіх інших футболістів. Тому Ліонель «не напружуючись» змінює темп гри і приймає алогічні для суперників рішення.