«Ворскла» – «Динамо» Київ. Прогноз Вадима Скічка

Динамо Київ 2 Грудня, 22:36 463
«Ворскла» – «Динамо» Київ. Прогноз Вадима Скічка
У першому колі «Ворскла» сенсаційно перемогла у Києві. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко впевнений, що «Динамо» їде до Полтави за перемогою.
- «Біло-сині» дарма з’їздили посеред тижня до Охтирки, але пропущений матч Кубка зрештою може зіграти на їхню користь. Кияни відпочивали, нехай і померзли у Охтирці, а полтавці грали напружений матч у Дніпрі. До того ж у «Динамо» має бути бажання реваншуватися за прикру домашню поразку від «Ворскли». Кияни на виїзді забивають справно, мають не відпускати «Шахтар» у таблиці, тому перемога у грі проти «Ворскли» для них обов’язкова. Роззабивався Мораєс і нарешті в УПЛ відзначився Ярмоленко, тому хтозна – може «чорна смуга» Андрія без голів позаду?

Щодо «Ворскли», то полтавці з останніх сил намагаються зачепитися за шосте місце у таблиці, відтак проти «Динамо» мають битися. Сачко не раз казав, що завданням його команди є потрапляння у зону єврокубків, тому кожен матч, а надто домашній, потрібно використовувати на свою користь. Повинен нарешті відновитися Коломоєць і це посилить атаку «Біло-зелених». Але фінансові проблеми полтавського клубу та якась загальна зневіра у власні сили гратиме проти господарів. Нинішня «Ворскла» не грає яскраво, тому якщо і заб’є, то хіба що раз, а не так як у Києві у першому колі.

Ставка: «Динамо» Київ переможе і тотал більше 2,5 голів