Орієнтовні склади на матч «Ворскла» – «Динамо»

Динамо Київ 3 Грудня, 09:21 653
Орієнтовні склади на матч «Ворскла» – «Динамо»
До вашої уваги орієнтовні стартові склади на матч «Ворскла» – «Динамо».

В останніх двох поєдинках (проти «Сталі» в чемпіонаті та «Дніпра» в Кубку) склад «Ворскли» був практично однаковим. У середу лише Павло Ребенок замінив Младена Бартуловича на фланзі півоборони. Втім, сьогодні Василеві Сачку одну зміну внести доведеться гарантовано. Проти команди, якій він належить, не зіграє орендований нападник Дмитро Хльобас. Враховуючи ж, що через травму вже не зіграє в поточному році герой київського матчу Юрій Коломоєць, позиція нападника стає для полтавців найпроблемнішою. Виглядає, що нагоду проявити себе за таких умов отримає Артур Загорулько.

Інші представники основи господарів «читаються» легко. Дмитро Непогодов, який був найкращим у програному полтавцями матчі проти «Дніпра», гратиме у воротах. В обороні справа наліво розташуються Сергій Сімінін, Олексій Дитятьєв, Володимир Чеснаков та Ігор Пердута. В опорній зоні за відсутності травмованих Олега Голодюка та Олександра Скляра знову мають зіграти Андрій Ткачук та Дмитро Кравченко. В тріо атакувальних хавбеків мають бути Санжар Турсунов і Александр Кобахідзе, а також, найімовірніше, автор переможного голу у ворота «Сталі» Павло Ребенок.

«Ворскла» (орієнтовний склад): Непогодов – Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков, Пердута – А. Ткачук, Д. Кравченко – Турсунов, Кобахідзе, Ребенок – Загорулько

Завдання наставника «Динамо» Сергія Реброва полегшується тим, що команда достроково вибула з Ліги чемпіонів, а отже напередодні заключного матчу групового турніру проти турецького «Бешикташу» підстав щось мудрувати і когось берегти в Сергія Станіславовича немає. Ворота вочевидь захищатиме Артур Рудько. В центрі оборони має з’явитися пара Євген Хачеріді – Домагой Віда. Справа, мабуть, захищатиметься Микола Морозюк, а зліва – Євген Макаренко, який останнім часом виглядав краще, ніж Віторіну Антунеш.

Розвернений наконечником у вигляді опорного хава Сергія Рибалки до власних воріт трикутник у середині поля мають доповнити Денис Гармаш і Сергій Сидорчук. На вістрі атаки після хет-трика у ворота «Волині» мав би вийти Жуніор Мораєс. Справа в наступі очікуємо Андрія Ярмоленка, зліва за відсутності травмованого Дерліса Гонсалеса – Віктора Циганкова.

«Динамо» (орієнтовний склад): Рудько – Морозюк, Хачеріді, Віда, Є. Макаренко – Рибалка – Ярмоленко, Гармаш, С. Сидорчук, В. Циганков – Жуніор Мораєс