Віталій Пушкуца: «Ворскла» битиметься з «Динамо», сподіваючись на бонуси»

Динамо Київ 3 Грудня, 09:39 559
Віталій Пушкуца: «Ворскла» битиметься з «Динамо», сподіваючись на бонуси» | 19-27
Прогноз на матч полтавців і киян.
«Матчі проти суперників рівня «Динамо» і «Шахтаря» для футболістів решти команд української Прем’єр-ліги особливі. Й налаштування на них відповідне, - каже Віталій. – Тому не маю сумнівів, що «Ворскла» битиметься. Грошовий аспект теж свою роль відіграє. Бо борги хоча й існують, але перед командою начебто стояло завдання потрапити в першу шістку. Відповідно мали б бути й бонуси. Їх, можливо, не одразу, але все ж повинні заплатити. Та враховуючи морально-психологічний стан колективу, зумовлений великими фінансовими труднощами, претендувати на очки полтавцям буде складно. Постійне пригнічення накладе свій відбиток, хоча гравці й спробують абстрагуватися і зіграти бодай з перспективою, щоб працевлаштуватися в майбутньому.

І, безперечно, не можуть не позначитися кадрові проблеми. Бракуватиме Олега Голодюка, Олександра Скляра. А надто відчутними є втрати у нападі. Юрій Коломоєць травмований, орендованому Дмитрові Хльобасу не дозволяє проти себе грати «Динамо». Звісно, то шанс для молодих гравців, але з досвідченими виконавцями досягти результату легше.

Спрогнозую, що «Динамо» виграє цей матч 2:1. Чув інтерв’ю Сергія Реброва. Він постійно підкреслює, що команда не заглядає далеко вперед, а налаштовується на перемогу в кожному окремо взятому поєдинку. Бо «Динамо» - то бренд, футболісти мають битися за результат незалежно від турнірної ситуації. Тому переконаний, що ні у Полтаві, ні в заключному поєдинку Ліги чемпіонів проти «Бешикташу» ніхто про «Шахтар» не думатиме».