Чому матч «Олімпік» - «Карпати» скасували

Футбол України 4 Грудня, 13:52 788
Чому матч «Олімпік» - «Карпати» скасували
Черговий матч українського футбольного сезону не відбувся через погоду.

Після того, як посеред тижня було скасовано два поєдинки чвертьфіналу Кубку України між «Полтавою» та «Шахтарем», а також між «Нафтовиком-Укрнафтою» та «Динамо» практика скасування матчів торкнулася і чемпіонату країни. В Сумах о 14:00 сьогодні мали зіграти «Олімпік» та «Карпати», але проблема в тому, що грати на місцевому стадіоні «Ювілейний» було неможливо. І ось чому.

Ще вчора, за повідомленням прес-служби «Карпат» поле стадіону в Сумах виглядало дуже «сумно». Прибиранням снігу навіть не думали займатися, більше того – ніхто не додумався вкрити газон «Ювілейного» спеціальною плівкою! Тому вже вчора трава вкрилася льодом.

Чому матч «Олімпік» – «Карпати» треба скасовувати (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Такий стан речей в купі з прогнозом погоди на сьогодні (а в Сумах з ранку до вечора обіцяють сніжок) дозволяло зробити висновок – поле «Ювілейного» нічим не кращим за поля в Полтаві і Охтирці в середу, тому рішення по матчу «Олімпік» – «Карпати» було аналогічним тим рішенням, що приймалися по двом кубковим поєдинкам. В іншому випадку ми отримали б новий скандал, у якому фігурували б такі слова як «подвійні стандарти» і «особливий статус «Динамо» і «Шахтаря».

Більше того – є питання і до «Олімпіка» як приймаючої сторони. Якщо в тій же Полтаві (перед кубковим матчем) і в Охтирці хоча б щось робили для того, аби матч все ж відбувся, то чому в донецькому клубі не поворухнули і пальцем напередодні? Ми чули лише розмови про те, що ніхто не хоче йти керівникам донецького клубу на зустріч (не вмикають підігрів у Сумах, не дозволяють «на шару» зіграти на іншому стадіоні у іншому місці), а от реальних дій не бачили. Чому не можна було б хоча б накрити поле «Ювілейного» плівкою? І чому керівництво «Зірки» з Кропивницького, після того, як виявилося, що на домашньому стадіоні зіграти матч проти «Олександрії» не вдасться, оперативно змогло домовитися про проведення гри в Запоріжжі?

На ці питання хотілося б почути відповідь. А от матч «Олімпік» – «Карпати» на тому газоні, що зараз у Сумах, бачити не дуже хотілося. Якщо вже вчорашній матч «Ворскла» – «Динамо» на полі, яке максимально вдало підготували до гри після снігопаду, нагадував що завгодно, окрім футболу, то про те «видовище», що нас чекало би на «Ювілейному», навіть думати не хочеться. Хвала Богу, що і не доведеться. Матч офіційно скасовано.

Дмитро Корнило