ЗМІ: Суркісу і багатьом динамівцям загрожує серйозний тюремний термін

Динамо Київ 5 Грудня, 18:28 594
ЗМІ: Суркісу і багатьом динамівцям загрожує серйозний тюремний термін
Український клуб уникає податків.

Історія із звинуваченням київського «Динамо» в ухиленні від сплати податків отримала своє продовження, яке тепер може вилитися в судовий розгляд і в'язницю для президента «Динамо» Ігоря Суркіса і багатьох лідерів столичного клубу.

Сайт Еspreso.tv опублікував довідку про офіційні доходи гравців і тренерів київського «Динамо» з 2013 по 2015 роки. Як стверджує джерело, документ складений на підставі даних Державної фіксальной служби.

Вивчивши опублікований документ, видно, що футболісти «Динамо» заробляють менше 20 тисяч гривень на місяць. За три роки клуб заплатив податки в розмірі 2,3 мільйона гривень.

За неофіційною інформацією, середня зарплата в «Динамо» становить близько 700-800 тисяч доларів. Звідси можна зробити висновок, що в рік київськтй клуб платить менше одного відсотка від реального доходу футболістів. Таким чином, щорічно в казну України не доходять близько 10 мільйонів доларів.

Джерело повідомляє, що основну частину зарплати гравці столичного гранда отримують через офшор, зокрема в судових позовах найчастіше фігурує офшорна компанія «Newport Management LTD».

Варто відзначити, що згідно з Кримінальним кодексом України, ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах карається позбавленням волі на строк від п'яти років. Під цю статтю потрапляє як керівництво клубу, так і футболісти «Динамо».