Чим «Динамо» може порадувати у цьому сезоні?

Динамо Київ 14 Січня, 23:10 1184
Чим «Динамо» може порадувати у цьому сезоні? | 19-27
1927.kiev.ua розказує Вам, що структура київського «Динамо» може зробити у другій половині сезону, щоб реабілітуватися перед вболівальниками.
  • Перемогти в Юнацькій Лізі чемпіонів

«Динамо» U-19 в 2016 році стало справжнім відкриттям для футбольної України та Європи в цілому. З найперших кроків в Юнацькій Лізі чемпіонів «біло-сині» заявили про себе, як про сильну, боєздатну команду, яка готова гризти землю на полі за емблему клубу. І вони доводили це у кожному поєдинку. Вишнею на торті став виїзний матч проти «Бешикташа», коли кияни вже у першому таймі поступалися туркам 3:0, а в другому здійснили камбек (3:3).

Впродовж усього групового етапу була помітна різниця між «Динамо» U-19 у першому та другому таймах. Керманич команди Мороз Юрій Леонтійович в перервах неначе відкривав своїм підопічним другий подих.

В груповому етапі ЮЛЧ динамівці не зазнали жодної поразки, натомість 5 разів перемогли, 1 - зіграли внічию. Більш того, «Динамо» набрало 16 очок у групі, що стало найкращим показником групового етапу поточного розіграшу Юнацької Ліги чемпіонів.

Вже 13-го лютого юні динамівці дізнаються ім'я свого суперника в 1/8 фіналу ЮЛЧ. Бажаємо хлопцям в наступному етапі вийти, побачити й перемогти!


  • Виграти «золото» у чемпіонатах України U-19 та U-21

Не ЮЛЧ єдиною. «Динамо» U-19 встигає показувати якісну гру і в чемпіонаті U-19.

У «Динамо» U-21 ситуація, звичайно, напруженіша, але не катастрофічна.

Нагадаємо, що минулого сезону і U-19, і U-21 стали чемпіонами у своїх першостях.


  • Завоювати Кубок України

У другій половині сезону навантаження на київське «Динамо» стане значно меншим, адже у графіку «біло-синіх» вже не буде поєдинків у Лізі чемпіонів.

Ліга чемпіонів - 0, чемпіонат України - 50/50, Кубок України - всі шанси.

Кияни розпочнуть свій шлях у Кубку України навесні у чвертьфінальному поєдинку із «Нафтовиком-Укрнафтою».


  • Продовжити залучати молодих виконавців в основний склад команди

Найкращою футбольною школою 2016 року визнана академія київського «Динамо».

Віктор Циганков, Артем Бєсєдін, Зураб Очігава, Павло Оріховськй, Олександр Тимчик - ці юнаки вже залучалися до ігор першої команди. Перші два футболісти вже є повноцінними гравцями основи.

Відомо, що, крім вищеперерахованих, разом з основною командою на збір відправляться Володимир Маханьков, Павло Лукьянчук, Богдан Михайличенко та Володимир Шепелєв.

До того ж, динамівська молодь у цьому році за вимогою Сергія Реброва буде базуватися значно ближче до першої команди, ніж рік тому. Відстань до готелю, в якому зупиниться «Динамо» U-19/U-21 можна подолати усього за 15 хвилин їзди.

В «Динамо» U-19, U-21 та по орендах знаходиться ще безліч талановитої молоді, яка чекає на свій шанс. Сподіваємося, що кожен отримає можливість показати себе.


  • Покращити трансферну політику

Трансферну політику київського «Динамо» можна охарактеризувати доволі відомою українською приказкою «Говорили, балакали — сіли та й заплакали».

Хотілось би, щоб Ігор Суркіс почав обдумано та логічно проводити трансферну політику клубу, припинив підписувати гравців, які сидітимуть на лаві запасних та не створюватимуть конкуренцію, припинив чекати закінчення контракту з гравцем, щоб потім відпускати його безкоштовно.


  • Боротися за чемпіонство в ЛПМ

«Шахтар» - 50, «Динамо» - 37. 13 очок різниці - це ще не вирок. Особливо з нашим форматом чемпіонату.

Що нам говорить регламент Ліги Парі-Матч сезону 2016/2017?

Стаття 9. Організація та проведення змагань

Пункт 1

1.2 За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формуються 2 групи по 6 команд. Група 1 (місця від першого до шостого – визначають чемпіона та призерів УПЛ, а також команди-учасниці змагань УЄФА). Група 2 (місця від сьомого до 12-го – визначають дві команди, які за принципом зниження в класі залишать змагання УПЛ).

1.3. На другому етапі кожна з команд проводить по одному матчу на своєму полі та на полі суперника з кожною іншою командою своєї групи.

1.4. Спортивні показники, здобуті на першому етапі, зберігаються.

«Золото» в чемпіонаті України = перемога в кожному матчі другого кола (включаючи два матчі із «Шахтарем») + прихильність футбольного Бога + невезіння «Шахтаря».

«Шанси є завжди, навіть коли їх нема»

В.В. Лобановський


  • Підняти бойовий дух в команді
«Потрібно бути реалістами, 13 очок відіграти вже нереально. «Шахтар» в цьому сезоні дійсно демонструє хороший футбол, тому у цьому чемпіонаті 13 очок вже не відігрується, мабуть, їх вже можна привітати з чемпіонством», - заявив Сергій Рибалка після домашнього матчу із «Шахтарем».

Напевно, у більшості вболівальників «біло-синіх» очі на лоб полізли після цієї фрази. Півзахисник основної обойми «Динамо» заявив це по закінченню першого кола...

Гравцям київського «Динамо» слід повірити у себе, свої сили та можливості настільки, наскільки у них вірять вболівальники. Футболістам «біло-синіх» слід виходити на футбольне поле та битися до фінального свистка.


  • Повернути вболівальників на стадіон

Відсутність вболівальників на стадіоні - це, напевно, найболючіша тема українського чемпіонату... І, зокрема, й київського «Динамо», яке зовсім не вміє проводити роботу з вболівальниками.

Підвищені ціни на квитки на груповий етап Ліги чемпіонів; відсутність можливості придбати єврокубковий пакет квитків (одразу на три матчі), як у «Шахтаря» чи «Зорі»; неправдива інформація від президента клубу про надходження квитків у касу; чай на останньому матчі року з «Шахтарем», який закінчився вже після першого тайму; футболісти, які не виходять спілкуватися з вболівальниками через журналістів; гравці, які вітають прямого конкурента з чемпіонством - це все лише квіточки. Київському клубу слід провести величезну роботу з повернення вболівальників на НСК «Олімпійський».


Дарина Маневич