Євген Левченко: «Голландцям дуже сподобалося звучання гімну України»

Світовий футбол 20 Січня, 11:56 570
Євген Левченко: «Голландцям дуже сподобалося звучання гімну України»
Екс-гравець збірної України Євген Левченко розповів про те, як йому вдалося подолати свій страх і виступити зі спортивним монологом перед нідерландською публікою.

– Євгене, розкажіть про ваш виступ. Звідки виникла така ідея?

– Ідея виникла від моїх давніх знайомих, які організовують монологи різних нідерландських спортсменів, які чогось досягли. Це дійство проводиться вже 4-й сезон. У минулому році я приходив послухати, як інші люди розповідають спортивні монологи. Ковзанярі поділилися своїми історіями про золоті медалі, ще один спортсмен розповів, як він переміг важку хворобу. Цього разу організатори запросили мене. Вони прочитали мою біографію і вважають, що моя доля є досить неординарною, давши можливість висловитися. Спочатку, я відмовився, боячись виступати перед аудиторією, але мені вдалося подолати свій страх і вийти на сцену.

– Ви розповідали монолог у футболці збірної України. Що розказували нідерландцям про нашу країну?

– Спортивний монолог розбитий на кілька частин. Я розповів про свою футбольну команду з Костянтинівки і як доля мене згодом привела в Донецький спортивний інтернат. Також, частину монологу присвятив своїм першим футбольним бутсам, моєму першому приїзду до Голландії. Закінчив історією про перший виклик до збірної України і подальших виступах за головну команду країни.

Все пройшло чудово. В кінці монологу навіть заспівав гімн України. Голландцям дуже сподобалося його звучання. Я отримав величезне задоволення, виступаючи на сцені амстердамського театру. Згодом було приємно читати позитивні відгуки в соціальних мережах, — сказав Левченко football24.ua.