Фанати «Райо Вальєкано» не хочуть бачити Зозулю у своєму місті

Футбол України 3 Лютого, 12:58 554
Фанати «Райо Вальєкано» не хочуть бачити Зозулю у своєму місті
«Райо Вальєкано» зробив Роману Зозулі пропозицію повернутися до Мадрида, проте фанати клубу не бажають миритися з можливою присутністю українця в команді.
«Невеликі в спорті, але з великими цінностями». Це і є «Райо Вальєкано». На жаль, керівництво клубу розтоптало наші цінності. Можливо, якби ми не відреагували на події, що відбувалися - нічого б цього не сталося. Не будь у фанатів і «Райо Вальєкано» такого тісного зв'язку - український гравець вже тренувався б із командою. Але ми є голосом всіх уболівальників нашої команди. І ми віримо в свої цінності, захищаємо їх від початку і до кінця. Ми переконані, що в нашому клубі, в нашому місті і в нашому виді спорту не повинно бути людей з нацистської поглядами», - заяву такого змісту опублікували фанати «Райо» в Твіттері.

Нагадаємо, що вболівальники «Райо Вальєкано» зірвали вже здійснений перехід Романа Зозулі до мадридського клубу на правах оренди. У зв'язку з тим, що в поточному сезоні гравець був заявлений за три різних клуби, український форвард ризикує пропустити залишок сезону.