Ігор Костюк: «Із «Динамо» U-21 пішов тільки Удод»

Динамо Київ 3 Лютого, 13:10 831
Ігор Костюк: «Із «Динамо» U-21 пішов тільки Удод»
Тренер молодіжної команди київського «Динамо» підбив підсутки першої частини сезону та розповів про підготовку до другої.

- Чи задоволені ви першою частиною сезону у виконанні ваших футболістів? За рахунок чого команда може додати навесні?

- Наша першочергова задача - готувати гравців для першої команди, робити все, щоб вони прогресували. І з початку сезону вісім осіб вирушили туди, вважаю, ми все плідно попрацювали. Хлопці набралися досвіду, почали прогресувати, в порівнянні зі стартом сезону впевненіше почувалися на полі. В першу чергу в командній грі, і тактиці всі зробили крок вперед.

- Назвіть найкращі та найгірші матчі вашої команди.

- Хороший чи поганий для нас матч - це урок і коли справи не складаються, це теж добре, тому що є над чим працювати. Також хороші матчі це закріплення матеріалу, над яким ми працюємо.

- Хто з ваших футболістів найбільш явно прогресував? Хто заслуговує навесні зіграти на більш високому рівні?

- По персоналіях не хочу називати, в цілому вся команда показала прогрес. Тому і звернули на них увагу тренери першої команди.

- З ким із гравців будете прощатися? З яких причин?

- Від нас, з U-21, тільки Міша Удод пішов, а решта гравців із нами.

- Що позитивного або негативного приніс новий сезон? Які є побажання або зауваження?

- В цілому все позитивно. Зрозуміло, що взимку доводилося на штучних полях грати, але в будь-якому випадку це не накладало відбиток. Не було такого, що грали на снігу, по воді або по болоту, в цілому все добре було.

- Які плани на зимову перерву? Де і коли пройдуть збори? Ким і як плануєте посилитися?

- Деякі хлопці поїдуть з командою U-19, яка буде в Юнацької лізі УЄФА грати. Вони 5-го числа летять до Туреччини на збори. А ті гравці, які не поїдуть, залишаються з нами, і ми будемо працювати в Києві. 24 лютого у нас перша гра, - цитує Костюка «Золотий талант України».