Експерт: «Виступ Кравця в першій половині сезону був однією з найбільш позитивних речей, що були у «Гранади»

Динамо Київ 3 Лютого, 16:44 777
Експерт: «Виступ Кравця в першій половині сезону був однією з найбільш позитивних речей, що були у «Гранади»
Ведучий програми «Європейський WEEKEND», експерт Авраам Кампомар прокоментував виступи Артема Кравця в «Гранаді» в першій частині сезону і дав прогноз на його подальшу долю.
«Виступ Кравця в першій половині сезону був однією з найбільш позитивних речей, що були у «Гранади». Ми знаємо, що ситуація у команди не дуже позитивна. Я не скажу, що він сильно виділявся і видавав неймовірні матчі, але він виконував свою роботу, що найголовніше.

Чи вистачить цього, щоб «Гранада» зважилася на повний трансфер - складно сказати, тим більше, знаючи «Гранаду». Це клуб, через який за 5 років в Прімері пройшло 103 особи. Це клуб, в якому величезна текучка. Особливо це стосується орендованих. Ми розуміємо, хто був президентом цього клубу, що там були кругові оренди між «Удінезе», «Вотфордом» і «Гранадою» (клуби належали одній сім'ї, Поццо - прим. Footballua.tv). Але навіть після продажу ця система поки залишається. «Гранада» за зиму і літо зробила більше 16-и трансферів. Так що текучка велика.

Чи залишиться Артем в команді? Сказати складно, хоча треба розуміти, як закінчить сезон «Гранада». Якщо вона залишиться в Прімері - можливо. Якщо опуститься до Сегунди - тут вже справа за Кравцем. Потрібно воно йому чи ні... У силу спортивних і фінансових причин Сегунда має величезну різницю з Прімерою.

Також в це зимове трансферне вікно прийшов в команду дуже сильний конкурент - гравець, який, може, навіть більше потрібен «Гранаді» по грі, яку вона хоче показувати. Це Адріан Рамос - футболіст, який може за рахунок швидкості розтягнути команду, яка здатна індивідуально вирішити якийсь епізод. Артему самому створити епізод складніше. Так що багато чого буде залежати від другого півріччя, прогноз на яке поки, як мені здається, не дуже оптимістичний для Артема. Але тут вже все буде «в його ногах», - цитує Компонара footballua.tv.