Олег Краснопьоров: «У «Динамо» з Решитилівки хороший колектив»

Футбол України 5 Лютого, 18:46 1527
Олег Краснопьоров: «У «Динамо» з Решитилівки хороший колектив» | 19-27
Екс-гравець «Ворскли», «Металіста» та «Іллічівця» Олег Краснопьоров є однією з центральних постатей у складі аматорської команди «Динамо» (Решетилівка). Це він довів і в поєдинку з «Гірником-Спорт».

- Була хороша гра, - сказав Олег Краснопьоров gornyak-sport.net. - Для нас, як для команди любителів, зіграти з першою лігою – це хороша можливість перевірити свої сили. Більшу частину матчу ми трималися гідно, тим більше, це була перша наша гра на великому полі. В основному ми грали у міні-футбол. Єдине, що не влаштувало - це рахунок. В деяких моментах втратили концентрацію і пропустили голи. «Гірник-Спорт» проводить вже другий збір, їм, звичайно, було легше. Може бути, через місяць ми домовимося, щоб зіграти ще один товариський поєдинок і постараємося дати бій команді першої ліги.

- Що вам дає гра за «Динамо» (Решетилівку)? Як оцінюєте цей етап вашого життя?

- Ви знаєте, закінчувати з футболом різко теж не можна. Все одно хочеться грати. Тим більше, тут є хороші хлопці – брати Ротані, Мелащенко та інші. Приємно, що команда може і в пас пограти. Плюс хороший президент клубу Сергій Ягодовський, який також грає в нашому складі, викладається на полі і вислуховує зауваження, коли помиляється. Ніколи не конфліктує в таких ситуаціях. Очолює наш колектив хороший тренер Олег Калюжний. В цілому, колектив хороший, інакше я б навряд чи б був гравцем «Динамо» (Решетилівка).

- Що побажаєте команді «Гірник-Спорт»?

- Удачі і гарних виступів у першій лізі. Сподіваюся, у другій частині чемпіонату ваша команда принесе набагато більше радості своїм уболівальникам.