Ігор Костюк: «Молодіжна команда готується в Києві, проведемо два спаринги»

Динамо Київ 6 Лютого, 16:32 655
Ігор Костюк: «Молодіжна команда готується в Києві, проведемо два спаринги»
Асистент старшого тренера «Динамо» U-21 розповів про те, чим займаються його підопічні, поки перша динамівська команда проводить другий збір в Іспанії, а U-19 тренується в Туреччині.
«Ми будемо тренуватися в манежі до 24 лютого, дати, коли у нас перша офіційна гра у весняній частині сезону з луганською «Зорею» в Запоріжжі. У тижневому циклі буде дворазова робота і тренування один раз на день. А на 11 і 18 лютого заплановані контрольні матчі з «Оболонню» та «Колосом» (Ковалівка). Початок першого матчу в манежі о 12.00, а час другого ще уточнюється.

Що стосується кадрів, на збір із першою командою поїхали Оріховський, Шепелєв, Михайличенко, який відновлюється після ушкодження, а Бєсєдін та Циганков були з основою і раніше. Також з командою U-19 працюють Шапаренко, Тимчик, Лєднєв, Янаков, Миколенко. У підсумку, у нас залишилося 12 футболістів, плюс травмовані Кравченко, Мельничук і Казаков - ці хлопці працюють за індивідуальною програмою. Перший сьогодні їде на УЗД, і через день-два вже має бути у строю, у другого також невелика мікротравма, яку він отримав в Іспанії, сподіваємося, що і Казаков протягом тижня приєднається до загальної групи», - цитує Костюка офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.