Кожен другий удар Яремчука стає гольовим

Динамо Київ 13 Лютого, 16:54 596
Кожен другий удар Яремчука стає гольовим
Динамівський форвард забив китайцям три голи в двох матчах.

До нападника київського «Динамо», який в осінній частині сезону непогано проявив себе в оренді в «Олександрії», давно придивляються фахівці, але тепер - після того як його результативні дії відзначив головний тренер збірної України Андрій Шевченко - інтерес до його персони подвоюється. Спробуємо розібрати його гру на зимових зборах.

Почнем з того, що в «Олександрії» Яремчук грав в один футбол, а в «Динамо» зовсім інша тактика. У чемпіонаті України форвард в середньому 28 разів вступав в єдиноборства, а зараз робить це майже в два рази рідше. Але не тому, що не хоче - просто динамівці грають у комбінаційному ключі, розігрують м'яч до вірного, а в такій ситуації важко весь час боротися. Тут потрібно правильно відкриватися.

Насамперед впадає в очі висока ефективність ударів по воротах - з восьми пострілів половина виявилися результативними. Вже зазначалося, що «Динамо» в спарингах добре використовує всю ширину поля. Так ось, Яремчук в такій грі почувається як риба в воді. Три з чотирьох м'ячів він забив саме після флангових передач, на які нападник втік на всіх парах...

Дані Романа Яремчука ми спеціально порівняли з показниками іншого форварда киян Артема Бєсєдіна, який добре проявив себе восени і встиг дебютувати в збірній. У Бєсєдіна теж високий ККД ударів, але їх дуже мало - всього два за всю зиму. В іншому у Артема активності поки більше, але в трьох матчах він грав на фланзі, а там футболісти частіше зустрічаються з м'ячем.

Загальні показники в спарингах

Середні показники в спарингах


Євген ГРЕСЬ