Наші за кордоном. З голами, сенсаціями та польською ганьбою

Футбол України 13 Лютого, 23:50 715
Наші за кордоном. З голами, сенсаціями та польською ганьбою | 19-27
Євген Селезньов забиває за «Карабюкспор», Руслан Маліновський у збірній туру в Бельгії, а Євген Коноплянка відзначився голом за «Шальке». Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Іспанія

Артем Кравець («Гранада»)

«Гранада» отримала чотири сухих голи від «Ейбара», а Артем Кравець провів на полі всі 90 хвилин. Крава був дуже активний, він мав два непоганих моменти забити, але голкіпер суперника зіграв на куражі та не дозволив Артему відзначитись.

Також варто сказати, що новачок «Гранади» Рамос знову провів поганий матч і з такою грою він для Артема просто не конкурент. Авторитетне видання WhoScored поставило 6.2 Артему, а Рамос лише 5.9.

Денис Бойко («Малага»)

«Малага» Дениса Бойка знову не виграла, але нічия у виїзній грі проти «Вільяреалла» стала дуже позитивним результатом. Наш голкіпер просидів усю гру на лаві для запасних та став свідком чергової класної гри свого конкурента Камені, який пропустив тільки один гол, та й той з пенальті, а декілька неймовірних сейвів тільки підтвердили його статус основного голкіпера.

Наступний матч «анчоуси» проведуть вдома проти «Лас-Пальмаса». Віри в те, що Бойко опиниться у старті, майже немає.

Італія

Василь Прийма («Фрозіноне»)

Василь Прийма цього разу опинився у заявці «Фрозіноне» на матч чергового туру в Серіі Б, але на поле так і не вийшов. Його команда мінімально обіграла «Карпі» та вийшла в лідери чемпіонату.

Наступний матч «Фрозіноне» зіграє проти «Пізи».

Туреччина

Євген Селезньов, Олександр Рибка й Андрій Блізніченко («Карабюкспор»)

Женя Селезньов після голу у ворота «Бешикташа» став вже не царем Євгеном, а султаном. Дуже приємно спостерігати, як українець стає своїм у турецькому клубі, як грає з пристрастю та азартом. Чесно кажучи, такого емоційного Селезньова я вже не бачив давно. Що стосується гри, то Селезньов зіграв майже весь матч, його змінили у доданий час.

«Карабюкспор» сенсаційно виграв у чемпіона Туреччини 2:1, а другий гол був на рахунку Жені. Так, можливо хтось скаже, що такий гол забив би хто завгодно, але як би там не було, Селя опинився у потрібному місті і у потрібний час та зробив рахунок 2:0.

«Бешикташ» один гол відіграв, але на більше гостей не вистачило.

«Карабюкспор» завдяки цій перемозі набрав 27 очок та залишився на 10 сходинці. Ну а що стосується Блізніченка та Рибки, то вони опинились поза заявкою на цю гру.

Олександр Караваєв («Фенербахче»)

Караваєв неочікувано для багатьох опинився поза заявкою «Фенербахче» на матч проти «Бурсаспору». Як повідомляли деякі джерела, таке рішення Діка Адвоката зумовлене тим, що українець не адаптувався в команді і голландець не хоче експериментувати й випускати футболіста у важливих матчах.

«Фенербахче» мав шанс наблизитись до лідерів, але втратив очки, зігравши 1:1.

Наступний матч «канарки» проведуть з клубом «Касімпаша».

Німеччина

Артем Федецький, Денис Олійник, Ігор Березовський («Дармштадт»)

Федецький провів черговий якісний матч за «Дармштадт» і саме його надійна гра допомогла команді стримати потужну атаку «Боруссії» Дортмунд. Федецький грав на фланзі проти Марко Ройса та зробив усе, щоб зірковий гравець не почував себе комфортно на полі.

На атаку Артем працював погано, але в матчі проти Дортмунда було дуже складно себе проявити, тим паче, що команда більшість часу вигравала. Федецький отримав не найвищу оцінку в команді, що можна пояснити саме тим, що наш козак пасивно проявивив себе в атаці, та більшість його пасів були невдалими.

Врешті-решт «Дармштадт» вирвав перемогу 2:1, але це не допомогло команді Федецького залишити останнє місце, але цей успіх став своєрідним світлом у кінці тунелю. До рятівного місця залишилось 7 балів.

Владлен Юрченко («Байєр»)

«Байєр» Владлена Юрченка неочікувано легко обіграв «Айнтрахт,» який замикав трійку найкращих команд сезону. Перемога 3:0 дозволила «фармацевтам» зберегти своє 9 місце та трішки наблизитись до конкурентів.

Владлен Юрченко знову залишився без ігрових хвилин. Сподіваємось, що у наступному матчі проти «Аугсбурга» українець отримає шанс проявити себе.

Євген Коноплянка («Шальке»)

Як не прикро, але Коноплянка з кожним туром все міцніше та міцніше закріплюється на лаві для запасних. Так, можна згадати, що Женя забив у 1/8 кубка Німеччини скромному «Зандхаузену», але той гол мало що змінив.

У Бундеслізі «Шальке» й без Коноплянки без проблем обіграв Герту 2:0.

Ця перемога дозволила «Шальке» піднятися на 11 місце. Наступним суперником «кобальтових» стане «Кельн».

Бельгія

Сергій Болбат («Локерен»)

«Локерен» з Сергієм Болбатом переміг «Брюгге» 1:0. Український хавбек провів на полі 59 хвилин. Сергій виконав багато чорнової робити, працював у відборі та допомагав активно пресингувати суперника, що дало свої плоди.

«Локерен» наразі займає 11 місце. Наступним суперником буде «Мехелен», який займає шосте місце.

Роман Безус («Сент Трюйден») проти Руслана Маліновського («Генк»)

На жаль, на полі хлопці разом так і не зустрілись, адже Безус знову просидів на лаві для запасних всю гру. «Генк» без особливих проблем переміг 3:0, а Руслан Маліновський відзначився шедевральним голом.

Також варто відзначити, що Руслан потрапив до збірної туру!

Валерій Лучкевич («Стандард»)

«Стандард» мінімально обіграв «Васланд-Беверен» 1:0. Українець Валерій Лучкевич несподівано опинився поза заявкою «Стандарда». Сподіваємось, що наш талановитий гравець у наступному матчі отримає свій шанс проявити себе.

Греція

Євген Селін («Астерас»)

«Астерас» Євгена Селіна вдома мінімально поступився «Атромітосу». Женя відіграв 90 хвилин, провівши черговий непоганий матч. Шкода, що напад його клубу дуже слабкий і вкотре не може реалізувати свої моменти.

Наступний матч стане для команди і для самого Селіна серйозним випробуванням, адже в гості до «Астераса» приїде сам «Панатінаікос».

Євген Шахов (ПАОК)

ПАОК втратив очки у матчі проти «Ксанті», зігравши 0:0. Наш Євген Шахов був у заявці на гру, але на поле так і не вийшов.

ПАОК залишився на третій сходинці, але відстань до лідера вже становить 15 балів.

Нідерланди

Олександр Зінченко (ПСВ)

Після перерви ПСВ просто не зупинити! Команда Олександра Зінченка здобула на вихідних 5 перемогу поспіль, а наш футболіст вперше вийшов на поле у новому році. Зінченку довірили аж три хвилини, він вийшов на поле коли рахунок був 2:0.

Ця перемога закріпила ПСВ на третій сходинці, відстань до «Фейєнорда» не змінилась, адже роттердамці також виграли всі свої матчі після перерви, всі ті ж 8 очок.

Польща

Хомченовський і Романчук («Ягелонія»)

Хомченовський потроху реабілітував своє футбольне життя після того як маринувався в Іспанії. «Ягелонія» веде боротьбу за чемпіонство, а Хомченовському тренер довіряє і наш футболіст став стабільним гравцем основи. Перший тур після перерви відразу подарував уболівальникам центральну гру двох лідерів. На жаль, «Ягелонія» програла Лехії 0:3 та опустилась на друге місце.

Романчук зіграв усі 90 хвилин, а Хомченовського було замінено на 74-й хвилині.

Путівцев («Термаліка») проти Костевича («Лех»)

Найбільше «відзначився» наш Артем Путівцев, який виступає за польську «Термаліку». Український захисник такого наробив, що вистачить на декілька матчів уперед. Путівцев не тільки отримав червону картку наприкінці зустрічі, а ще в привіз два пенальті у свої ворота, які були реалізовані суперником.

«Лех» виграв 3:0, та обійшов «Термаліку» у турнірній таблиці. Відзначимо, що у складі «Леха» дебютував український захисник Володмимр Костевич, який провів на полі всі 90 хвилин та отримав схвальні відгуки від головного тренера.