Олексій Чичиков: «Наші хлопці постійно відпрацьовують штрафні удари на тренуванні»

Динамо Київ 12 Березня, 20:21 822
Олексій Чичиков: «Наші хлопці постійно відпрацьовують штрафні удари на тренуванні»
Нападник «Зірки» прокоментував сенсаційну перемогу своєї команди проти «Динамо».

- Були певні завдання і тактика на гру, і ми їх виконали! Емоції, звичайно, найкращі, адже ми не кожну гру виграємо, а тим більше - у «Динамо»! Вітаю всіх уболівальників і місто Кропивницький!

- «Зірка» забила два схожих голи зі штрафних. Команда відпрацьовує ці удари на тренуваннях? Тому що обидва стандарти були виконані дуже технічно!

- Нам пощастило, що була дуже близька відстань до воріт, до того ж наших 3-4 гравця встали в стінку ще до 4-5 гравців «Динамо», тим самим закривши повну видимість воротарю. А забити вже була справа техніки. Так, наші хлопці постійно відпрацьовують удари на тренуванні, по тому я не здивований такому їх виконанню.

- Команда насамперед дуже надійно і дисципліновано відіграла в обороні. Це було головною установкою на гру від тренерського штабу?

- Звичайно, з таким суперником не повинно було бути недооцінки, ми розуміли, що перш за все потрібно буде грамотно оборонятися і наситити центр поля. Думаю, у нас вийшло це зробити, адже кожного нашого гравця страхував ще один гравець. Ну і чекали свого шансу що б вибігати в контратаки, що дуже не погано вийшло!

- Частенько виходило тікати від захисників новачкові Есеоле, який до того ж і заробив обидва результативних штрафних. Можна вважати, що гідна заміна Артему Фаворова вже знайдена?

- Я б не став порівнювати цих двох гравців, адже у них різні позиції і різний стиль гри. А Есеоле себе сьогодні добре показав.

- Які очікування від другого етапу чемпіонату? По суті, друга 6-ка практично позбавлена інтриги...

- Поки складно сказати, далі буде видно. У будь-якому випадку, ми будемо грати і ставити перед собою мету перемагати в кожному матчі, а також радувати наших уболівальників. Нічого іншого нам просто не залишається.

Олександр Наголюк