Артем Франков: «УЄФА в черговий раз намагається підкреслити, що футбол знаходиться поза політикою»

Футбол України 13 Березня, 16:56 899
Артем Франков: «УЄФА в черговий раз намагається підкреслити, що футбол знаходиться поза політикою»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з 1927.kiev.ua міркуваннями про виділений мільйон євро Кримському футбольному союзу, який є непідконтрольним ФФУ.

— УЄФА в черговий раз намагається підкреслити, що футбол знаходиться поза політикою. На скільки в неї це виходить — це вже інше питання. Я вважаю, що діти не повинні страждати, залишаючись без футболу. Ці кошти підуть і по програмі «Хет-трик» і ні на що інше, як на розвиток масового футболу не можуть бути потрачені. Наступні питання вже до нашої сторони — м'яч в нас. Зважаючи на наявність нашої Кримської федерації футболу, яка знаходиться в Херсоні, не думаю, що ФФУ займатиме лояльну позицію стосовно цього. Я раніше говорив про те, що наша Кримська федерація футболу повинна представити план дій. Я очікував від неї цього кроку.

— В УЄФА відзначили хорошу роботу Кримського футбольного союзу...

— Швидше за все, вони не знайшли нецільових витрат коштів. В них теж спочатку було багато ілюзій, що їм одразу «підкинуть» коштів, для ціленаправленого розвитку футболу. Але цього ніхто не робитиме. Підтримують лише масовий футбол, чим демонструється, що футбол знаходиться поза політикою.

Вони дотримуються рівноваги. Дали нам мільйон на роботу з біженцями, і тепер дають мільйон КФС. Саме так я розумію позицію УЄФА за наявною в мене інформацією. Вони просто підтримують футбол, в незалежності того, де він знаходиться.

Розмовляв Микола Тимощук