Як змінилася трансферна вартість українських футболістів-легіонерів

Динамо Київ 15 Березня, 12:55 847
Як змінилася трансферна вартість українських футболістів-легіонерів
Пропонуємо прослідкувати за зміною орієнтовної трансферної вартості українських «збірників», що виступають за кордоном

Ми вирішили подивитися на зміну трансферної вартості 9 футболістів-легіонерів, яких викликано на найлижчий матч збірної проти Хорватії. Дані взяті з сайту Transfermarkt.

Ми вже повідомляли окремою новиною про суттєве «подешевшання» Євгена Коноплянки, з нього почнемо і цей матеріал. Українець ще не так давно «коштував» 25 млн євро, а зараз усього 16 млн.

Нападник «Гранади» Артем Кравець трошки «подорожчав» в останній час і зараз його орієнтовна трансферна вартість 3 млн євро, втім колись вона становила 4 млн.

Не могла не знизитися трансферна вартість Романа Зозулі, в зв'язку з останніми подіями. З 7 млн євро, у які Романа оцінювали у часи його виступів за «Дніпро», вартість знизилася до 2 млн.

Олександр Зінченко поки що лише дорожчає - зараз його «вартість» досягла 4,5 млн євро. Втім, далі треба частіше грати, адже поки що «подорожчання» пов'язане лише з віком та статусом клубу, якому гравець належить.

Денис Бойко «подешевшав» з 5,5 млн євро до 2 всього за пару років.

«Цінник» на Євгена Шахова суттєво не змінювався. Максимум був 1,85 млн євро, зараз 1,5 млн. Не критично.

Євген Селезньов оцінювався фахівцями у 6 млн євро у часи виступів за «Дніпро», зараз - у менш ніж 2 млн.

Трансферна вартість Артема Федецького впала з 4,5 млн євро до 1,25 млн.

І нарешті новачок збірної Руслан Малиновський. Він один з небагатьох в нашому списку, чия «ціна» на фубольному ринку зростає і можна не сумніватися, що у найближчий час зросте ще на мільйон-два. Виклик до збірної цьому також сприятиме.

Як бачимо, у багатьох українських футболістів спостерігається тенденція після переїзду в закордонний клуб втрачати не лише у ігровій практиці, але і у трансферній ціні. Втім, ці явища тісно пов'язані між собою.

Дмитро Корнило