Анте Чачич: «Я не повинен базікати на кожному розі про склад на матч із Україною»

Збірна України 16 Березня, 15:48 987
Анте Чачич: «Я не повинен базікати на кожному розі про склад на матч із Україною»
Головний тренер збірної Хорватії Анте Чачич розповів про свій кадровий вибір на поєдинок проти українців.

- Анте, ви збираєтеся як мінімум поговорити з півзахисником Мілана Маріо Пашаличем перед матчем з Україною?

- Так, гра Маріо помітна. Він є одним з кандидатів в збірну. Однак зауважу, що в нашій команді претендентів на позицію, яку займає на полі Пашалич, більш ніж достатньо. І всі вони виступають у провідних клубах Європи. Причому регулярно. Сподіваюся, Маріо прекрасно розуміє, що потрапити до їхнього кола дуже складно. Я не можу викликати на гру з Україною 30 футболістів. Це дуже багато! Я розумію ЗМІ, які радять мені того чи іншого виконавця, пропонують нові імена. Але від мене вимагається результат тут і зараз!

- Якою вам бачиться сьогоднішня ситуація з Деяном Ловреном, з яким у вас, м'яко кажучи, був серйозний конфлікт?

- Я хочу повторити те, що говорив раніше. Для мене немає «ситуації з Ловреном». Як тільки він буде готовий грати в національній команді, він тут же отримає від мене запрошення. Крапка.

«У нас немає проблеми з лівим флангом оборони!»

- З огляду на, що Піварич перебуває не в оптимальних кондиціях, а Стрінич не має регулярної практики в Фіорентині, чи не уявляється вам проблемним напередодні зустрічі з Україною лівий фланг оборони збірної Хорватії?

- Наша справа - думати, аналізувати, контролювати всі процеси, але не базікати про них на кожному розі. Скажу просто: коли Піварич проводив на полі в складі збірної всі 90 хвилин, ми перемагали в п'яти поєдинках. Причому грали на нуль! Ось вам і відповідь. Не бачу ніяких проблем з лівим захисником.

- Що ви можете сказати про нову роль Маріо Манджукича в Ювентусі? Чи збираєтеся ви його використовувати в матчі з Україною на лівому фланзі атаки або віддасте перевагу варіанту з двома нападниками?

- Поки ще занадто рано говорити про те, яку тактику я виберу на поєдинок проти українців. У нас в запасі 10 днів, щоб зрозуміти, в якому стані наші гравці. Що стосується Манджукича, то я дуже задоволений його ігровими кондиціями. Він щотижня виходить в складі Ювентуса і показує відмінну гру. Калінич? Нікола багато забиває в Фіорентині, і це не може не радувати. Я розмовляв з ними тиждень тому, і ми обговорювали різні варіанти. Але найважливіше, що я переконався: і для Маріо, і для Ніколи головне - успіх команди!

«Хочу, щоб Крамарич не забивав п'ятою»

- Що з Марцело Брозовичем?

- Сподіваюся, що він прибуде до збірної готовим до повноцінних тренувань. Далі - подивимося...

- Який стан справ з Крамаричем? Що кажуть лікарі про його хронічні болі в п'яті?

- Коли ви бачите, як він забиває в Німеччині, можна тільки побажати, щоб він це не робив хворою п'ятою. Так, проблема існує, але Андрею вдається показувати високий клас, перемагаючи біль. Сподіваюся, лікарі збірної і Хоффенхайма знайдуть вихід із цієї ситуації.

- Чи плануєте ви запрошувати в національну команду Алена Халиловича?

- Для цього хлопця найголовніше - ігрова практика в клубі! Він хоче в збірну, але у нас є цілий ряд критеріїв, згідно з якими ми запрошуємо футболістів. Ален - не виняток, - цитує Чачича zbirna.com.