«Динамо» - «Чорноморець»: думка букмекерів

Динамо Київ 17 Березня, 13:44 549
«Динамо» - «Чорноморець»: думка букмекерів
Вашій увазі прогноз букмекерських контор на матч 22-го туру чемпіонату України «Динамо» Київ - «Чорноморець».

Обидві команди в попередньому турі чемпіонату України провалили свої матчі. «Динамо» сенсаційно програло «Зірці» (2:0), а одесити поступились дома мінімально кам'янській «Сталі», яка набрала хороших обертів у весняній частині сезону.

Не варто сьогодні чекати зі сторони «Динамо» та «Чорноморця» багато голів. У матчі «біло-синіх» проти «Зірки» були проблеми із реалізацією моментів, яких також можна було побачити нечасто. Одесити хоч і створили багато моментів біля воріт «Сталі» у матчі попереднього туру, але поставити крапку у завершенні атаки не вдалось.

Варто також відзначити стан газону, який був в Одесі та Кропивницьому. Цей фактор також заважав клубам реалізувати свої моменти.

На «НСК Олімпійський», звичайно, якість газону буде сильно відрізнятися від попередніх, на яких грали «Динамо» та «Чорноморець». Хтозна, можливо після» гольової засухи» у 22-му турі УПЛ команд прорве і вийде результативний матч. Тим не менш, букмекери ставлять на перемогу київського «Динамо». Також доволі велика ймовірність, що заб'ють переможні голи Артем Бєсєдін або Андрій Ярмоленко. Гол «Чорноморця» оцінюють коефіцієнтом 2.31.

PariMatch: П1 - 1.18. Х - 6.80. П2 - 17.0. Зробити ставку.