Артем Кравець: «Мені більше імпонує, коли у команди одна тактична побудова, як в «Динамо»

Збірна України 22 Березня, 21:09 1778
Артем Кравець: «Мені більше імпонує, коли у команди одна тактична побудова, як в «Динамо»
Нападник «Гранади» та збірної України розповів про життя в Іспанії, а також про своє перебування в «Гранаді».
«У Німеччині вболівальникам, тренерам і партнерам по команді було набагато важливіше, щоб футболіст вчив мову, ніж в Іспанії. В «Гранаді» багато іноземців, тому я не побачив, щоб іспанська мова була настільки важлива. Я знаю досить добре англійську, багато гравців говорять на ній. Іспанська я потихеньку вчу, але для себе вирішив, що серйозно буду іспанську вчити, якщо так складеться, що я залишуся тут. А поки не бачу сенсу кардинально займатися цим.

Я намагаюся читати книги, коли є вільний час, але також дивлюся фільми, серіали.

Ла Ліга - це космічного рівня чемпіонат. Дуже важко грати проти таких футболістів, як Мессі, Роналду. Тим більше наша команда не досить сильна, не дуже зіграна і бігати всю гру без м'яча неприємно. Перед грою хочеться відчути, як це грати на такому стадіоні, проти найкращих футболістів світу. Насправді проти «Барси» і «Реала» більше мучишся, ніж граєш.

В нашій команді достатньо часу приділяється тактиці, але змінилося вже три тренера, і у кожного своє бачення. Мені більше імпонує, коли у команди одна тактична побудова, як в «Динамо», як зараз у збірній України, тобто є якийсь свій малюнок гри, тактика. Вони в залежності від суперника змінюються, але схожі. А тут все якось кардинально від гри до гри змінюється: то ми граємо в п'ять захисників, то в чотири, то ледь не в шість, десять. Мені це не дуже подобається, але я гравець, виконую те, що потрібно.

Звісно, неприємно, що команда знаходиться в зоні вильоту. Тим більше, коли з «Динамо» завжди борешся за найвищі місця в чемпіонаті, ти заздалегідь фаворит», — розповів Кравець в інтерв'ю FootballHub.