Вукоєвич злив інформацію про українських гравців

Збірна України 23 Березня, 15:40 2939
Вукоєвич злив інформацію про українських гравців
Екс-гравець київського «Динамо» Огнен Вукоєвич вважає, що у Селезньова більше шансів вийти в старті, ніж у Кравця.

Свої характеристики більшості гравців збірної України дав колишній футболіст київського «Динамо» і збірної Хорватії Огнен Вукоєвич.

Андрій Пятов. Досвідчений воротар. Сама надійність. Особливо вражає його гра ногами.

Богдан Бутко. Швидкий, хоча стабільність не головна його якість.

Олександр Кучер. Досвідчений захисник. Справжній капітан. Комендант оборони.

Ярослав Ракицький. Вважаю, що у нього більше шансів зайняти місце другого центрального бека. У нього з Кучером відмінна взаємодія. Багаторічна клубна пара ...

Артем Федецький. Лідирує в боротьбі за місце лівого захисника, хоча це і не його рідна позиція. В обороні надійний, але в атаці від нього очікувати нічого особливого не варто.

Тарас Степаненко. Ще один гірник. Бездоганно бере участь в обороні команди. Особливо у відборі. Може стати козирем Андрія Шевченка при нейтралізації Луки Модрича.

Сергій Сидорчук. Півзахисник оборонного плану. Дуже сильний тактично. Головна функція - руйнування!

Руслан Ротань. Інший тип півзахисника. Креатив, наступальні дії, досвід. Шевченко довіряє цьому футболістові. Але, думаю, що в стартовому складі вийде Сидорчук.

Андрій Ярмоленко. Найсильніший український футболіст. Дуже важливий виконавець збірної. До його сильних сторін відносяться гра в контратаці, зміщення в центральну зону з флангу, поставлений удар і гольове чуття.

Віктор Коваленко. Очікую його на позиції під нападаючим. «Літаючий» півзахисник. Відмінний пас. Максимальна корисність для командної гри.

Євген Коноплянка. Не знаю, що додати ... Про нього відомо все. Особливо небезпечний, коли перебуває в хорошій формі. Але зараз він не в тонусі. Для Хорватії це плюс.

Олександр Зінченко. Якщо в основному складі не буде Коноплянки, вийде він. Найбільша молода надія України. Швидкий, хитрий. За своїми фізичними даними дуже схожий на Модрича.

Артем Кравець. Бомбардир. Швидкісний. Ідеальний в грі на контратаках. Найголовніше питання, в який він зараз формі?

Євген Селезньов. Інший тип нападника. На мій погляд, у нього більше шансів потрапити в стартовий склад. Чіпляється за м'яч. Більш технічний, ніж Кравець.