Віктор Вацко: «Хіба можна порівнювати «Daewoo Lanos» і «Mercedes»?»

Збірна України 25 Березня, 10:37 2030
Віктор Вацко: «Хіба можна порівнювати «Daewoo Lanos» і «Mercedes»?»
Коментатор матчу Україна - Хорватія, футбольний експерт Віктор Вацко в ефірі програми «Головна команда» на каналі «Футбол 1» закцентував на вирішальних ігрових факторах для перемоги господарів.

«Критикувати завжди дуже легко, але критика повинна бути конструктивною. Перед грою ми говорили, що у збірної Хорватії набагато кращий підбір виконавців і, на мій погляд, сьогодні цей факт зіграв вирішальну роль. Тріо Модрич-Бадель-Ракитич практично виграло хорватам поєдинок. Вони змогли створити достатньо моментів для Калінича, їх атакуюча і оборонна активність була визначальною для результату протистояння. Хорватія сьогодні відіграла дуже раціонально і помножила це на індивідуальний клас футболістів.

У нас немає підстав говорити про те, що ми незаслужено програли. На даний момент ми знаходимося на такому рівні. Чи можна критикувати умовний «Daewoo Lanos» за те, що він не дотягує до «Mercedes»? Не можна, адже у них зовсім різні рівні. Я хотів би сподіватися, що зараз збірна України знаходиться на етапі перебудови. У команди молодий амбітний тренер, але за 5 матчів він не зміг би багато чого змінити. Для мене результат є абсолютно очікуваним, і з цієї ситуації потрібно винести урок. Я бажаю збірній прогресувати й надалі та рухатися вперед», - зазначив Вацко.