​Артем Франков: «Сподіваюсь, що урок Кропивницького не забутий і «Динамо» більше так не буде «чудити»

Динамо Київ 2 Квітня, 08:11 1046
​Артем Франков: «Сподіваюсь, що урок Кропивницького не забутий і «Динамо» більше так не буде «чудити»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в прогнозі матчу «біло-синіх» проти олександрійців відзначив для 1927.kiev.ua, що «Олександрія» повинна бути для «Динамо» хорошим подразником, принаймні, найближчі кілька років.

— По-перше, чекаю на гол від Артема Бєсєдіна. Він же має відзначити своє 21-річчя? Повноліття по закону деяких країни (сміється, - ред.). Хоча на футбол це не поширюється, але є певним особистим рубіжем.

По-друге, надіюся, що динамівці продемонструють професіоналізм і надто гучно це не святкуватимуть.

В «Олександрії» дуже серйозні кадрові проблеми і, в принципі, останні матчі цієї команди, яка впевнено проходила чемпіонат, не налаштовують на оптимізм. Тому «Динамо» виглядає явним фаворитом, хоча останні матчі дались киянам дуже нелегко.

Допускаю досить велику невизначеність в цьому матчі, бо пауза після гри збірної в деяких команд приводить до досить непередбачуваних змін у стані, що вчора продемонстрував «Челсі» в матчі з «Крістал Пеллас», що стало справжньою сенсацією.

Я очікую на перемогу динамівців, яка «увінчає» насичений трансферними новинами тиждень. З яким рахунком? 0:1.

— У «Зірки» теж були проблеми у складі і вони сенсаційно перемогли. Ситуації схожі?

— Безумовно. Зараз в нашому чемпіонаті немає великого розриву в класі між командами «другого ешелону» і лідерами нашого чемпіонату, який спостерігався раніше. За рахунок масового відтоку легіонерів і від’їзду деяких українських футболістів, клас досить сильно нівелювався. І несподіванки трапляються частіше. Мене ніщо не здивує, але шанси у «Динамо» вищі. Сподіваюсь, що урок Кропивницького не забутий і, я думаю, що команда більше так не буде «чудити». Хоча, «Олександрія» - суперник ще небезпечніший.

— Тим більше у олександрійців очікується хороша підтримка…

— Так. Це дуже симпатична команда, керівництво якої насправді любить футбол і вкладається в нього, що дуже важливо. Головний тренер Володимир Шаран – колишній динамівець. Він знає деякі деталі гри «біло-синіх», має високий рівень довіри керівництва і спокійно працює. Це є дуже важливим і важко досягнути в наш час. В цьому «Олександрії» можна позаздрити, але я не думаю, що їхня невдала серія перерветься саме на матчі з «Динамо». «Біло-сині» повинні пам’ятати, як їх «Олександрія» образила в Кубку України в минулому сезоні і, в будь-якому випадку, ця команда повинна бути хорошим подразником для киян, принаймні, найближчі кілька років.

Розмовляв Микола Тимощук