Дев'ять найрозумніших футболістів

Світовий футбол 4 Квітня, 23:46 2350
Дев'ять найрозумніших футболістів
До вашої уваги підбірка футболістів-інтелектуалів.

Хуан Мата

Іспанець вивчав журналістику в Мадриді, так що може не тільки надихати на заголовки, а й створювати їх самостійно. Також у Мати є ступінь зі спортивної науки і маркетингу.

Хуан Мата

Ромелу Лукаку

У Ромелу є диплом по зв'язкам з громадськістю і туризму. Також футболіст говорить на п'яти мовах: англійською, голландською, французькою, конголезькому та іспанською. Поліглот!

Ромелу Лукаку

Сімон Міньоле

Якщо Сімону доведеться передчасно завершити кар'єру футболіста, він може бути спокійний. Адже про всяк випадок Міньоле отримав ступінь з політології та права, а також вивчив 4 мови. Загалом, якщо що, не пропаде.

Венсан Компані

Якимось чином бельгійцю вдалося поєднати ігри і капітанство в «Сіті» з навчанням для отримання ступеня МBА (бізнес-освіта). Якщо він все-таки відкриє свій бізнес, то навички боса у нього вже є. Зручно.

Компани Венсан

Френк Лемпард

IQ Френка Лемпарада - 150. Для порівняння, у Ейнштейна він був 160. Хто знає, які відкриття міг би зробити Лемпс, вибери він не футбол, а науку?

Лэмпард Фрэнк

Денніс Бергкамп

Бергкамп отримав ступінь в такому цікавому напрямку, як хімічна інженерія. Причому, в Університеті Бата. Респект!

Сократес

Сократес - єдиний футболіст, який закінчив медичну школу, поки грав в футбол, а після закінчення кар'єри ще й займався медичною практикою. Також Сократес писав статті в газети і журнали, а в останні роки свого життя працював над книгою. Талант!

Славен Біліч

Екс-футболіст, а нині тренер «Вест Хема» Славен Біліч отримав свого часу ступінь по праву, а також побіжно говорить німецькою, італійською та англійською.

Славен Билич

Олівер Бірхофф

Нічого особливого - просто футболіст, який отримав ступінь з економіки.

бирхофф