«Реал»: прийшов час ВВС довести свою недоторканість

Динамо Київ 8 Квітня, 11:56 873
«Реал»: прийшов час ВВС довести свою недоторканість | 19-27
Атакуючу лінію мадридців складає фантастична трійка: Кріштіану Роналду, Карім Бензема та Гарет Бейл. Протягом останніх років вони були смертельною зброєю «Реалу». Що змінилося зараз?

Настав час, коли тріо ВВС (Бензема, Бейл, Роналду) повинно проявити себе. У поточному сезоні статистика атакуючого тризуба мадридського «Реала» дуже тривожна: на рахунку ВВС тільки 39% голів команди (52 з 131), що набагато менше, ніж у минулому сезоні, коли ці три гравці забили 69% всіх голів (98 з 141) . ІЗ моменту появи ВВС, їх показники ще ніколи не опускалося нижче 60% від усіх голів команди.

При цьому зниження ефективності характерно для всіх учасників тріо. Кріштіану Роналду (32 роки) зараз отримує 74% ігрового часу замість 91%, як в минулому сезоні, і забиває через кожні 120 хвилин, а не через кожні 84.

На рахунку Каріма Бензема (29 років) у поточному сезоні 57% ігрового часу, француз у середньому забиває кожні 143 хвилини, хоча в минулому році йому вдавалося відзначитися через кожні 92 хвилини.

Гарет Бейл (27 років) провів на полі 41% ігрового часу, забиваючи кожні 194 хвилини, у минулому сезоні у нього це виходило частіше - кожні 125 хвилин.

Із моменту свого формування влітку 2013 року тріо ВВС записало до свого активу 347 з 594 голів мадридського «Реала». Для Зінедіна Зідана атакуючий тризуб як і раніше залишається недоторканним, хоча і він, і вболівальники пам'ятають кілька видатних перемог «вершкових» в цьому сезоні, до яких футболісти ВВС не доклали жодних зусиль: наприклад, матч з «Ейбар» (4-1, участь брав тільки Бензема) або поєдинок з «Севільєю» в Кубку Короля (3-0, без ВПС).