«Динамо» — «Олімпік»: статові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 9 Квітня, 18:54 3972
«Динамо» — «Олімпік»: статові склади. ОНЛАЙН | 19-27
До вашої уваги стартові склади, текстова та ії матчу 24-го туру ЛПМ між київським «Динамо» та донецьким «Олімпіком».

«Динамо»: Коваль, Пантич, Антунеш, Шепелєв, Морозюк, Ярмоленко (К), Сидорчук, Гармаш, Віда, Бесєдін, Кадар.

Запасні: Рудько, Очігава, Рибалка, Яремчук, Гонсалес, Буяльський, Федорчук.

«Олімпік»: Махарадзе, Гришко (К), Гошкодеря, Моха, Поступаленко, Матяж, Немчанінов, Іллой-Айєт, Олійник, Богданов, Гринь.

Запасні: Котляров, Гемега, Шестаков, Федорів, Брікнер, Цимбалюк, Хомутов.

Онлайн трансляція буде доступна на цій сторінці з початком матчу.

1. Матч розпочався!

2. Олімпік на першій хвилині більше контролює м'яч.

3. Гармаш заробив перший кутовий.

4. Махарадзе на виході прекрасно зіграв і забрав м'яч.

5. Моха пробив у дальній кут метрів з двадцяти, Максим Коваль без проблем відбив цей удар.

6. Гострий момент у Динамо! Гармаш пробив з меж штрафного, але трішки не влучив.

8. Олімпік усією командою на своїй половині поля, кияни активно атакують.

9. Коваль на виході надійно зіграв, спокійно забрав м'яч до рук після подачі до штрафного.

10. Ярмоленко порушив правила в атаці.

12. Кадар робив довгу передачу на Бєсєдіна, але Артем не встиг до цього м'яча.

13. Антунеш проривався по флангу, але захисник Олімпіка відтер його від м'яча. Буде від воріт.

14. Гошкодеря фолить у центрі поля.

15. Тепер вже Артем Бєсєдін порушив правила.

17. Багато браку в завершальній стадії атаки у Динамо. Більшість останніх передач йдуть в нікуди.

18. Бєсєдін пробив вище воріт.

19. Олімпік трішки вирівняв гру, провели пару атак, які, щоправда, ударом не завершались.

20. ГОООООООООООЛ. Морозюк як рукою подав до штрафного, а Артем Бєсєдін головою спокійно пробив повз Заурі Махарадзе. 1-0!

22. Давно уже кияни не забивали такі швидкі голи. Привчили нас до того, що голи приходять у другому таймі, або наприкінці першого.

23. Продовжуть кияни атакувати, Олімпік включив пресинг.

25. Шепелєв красень! Гринь набрав швидкість і міг прорватись до штрафного, але Шепелєв у підкаті забрав м'яч.

27. ГОООООГГГООООООЛ! Ярмоленко!! Андрій пробив метрів з двадцяти трьох, Махарадзе помилився і не зміг відбити м'яч, який від рук голкіпера залетів у ворота. 2-0!

28. Кутовий кияни заробили.

29. Морозюк подав, захисники спокійно вибили м'яч подалі від воріт.

32. Олімпік нічого не може створити, кияни дуже компактно захищаються.

33. У центрі поля Динамо контролює м'яч.

34. Сидорчук пробив метрів з двадцяти вище воріт.

36. Антунеш опинився з м'ячем у штрафному, але пробити йому не дали.

37. Бєсєдін в офсайді.

38. Олімпік занадто прямолінійно грає, захисники всі дії гравців гостей читають.

40. Антунеш заробив кутовий.

41. Кулаками Махарадзе відмінно зіграв, але атака киян продовжується.

43. Приємно бачити такий футбол! Кияни відмінно провели перший тайм.

44. Моха пробив з-за меж штрафного вище воріт.

ВСЕ! Перший тайм завершився! Динамо виграє 2:0 завдяки голами Бєсєдіна і Ярмоленка.

46. Другий тайм розпочався.

47. Цимбалюк змінив Поступаленка у перерві, а замість Матяжа Гемега. У Динамо замін не було.

48. Проти Сидорчука не за правила зіграли. Кияни швидко розіграли м'яч.

49. Коваль на виході зіграв спокійно і забрав м'яч до рук.

51. Олімпік активно заграв, але нічого цікавого біля воріт Коваля створити не може.

52. ГОООООООООЛ. Гармаш вийшов віч на віч з голкіпером і переграв Махарадзе. Прекрасний пас віддав Сидорчук. 3-0!

54. Нова тактична схема дає результат, але цікаво глянути, як буде команда Реброва грати проти Шахтаря або Зорі.

55. Ярмоленка збили у центрі поля.

56. Гра трішки заспокоїлась, Олімпік зовсім без настрою грає вже.

57. Морозюк фолить в атаці.

58. Ярмоленко підвернув ногу, досить неприємний момент.

59. Емерсон покараний жовтою карткою за фол против Ярмоленка.

61. Богданов заробив стандарт біля воріт Динамо.

62. Сам же Богданов пробив, але вище воріт.

64. Шепелєв пішов з поля, а виходить Рибалка.

65. Ярмоленко в офсайді.

66. ГООООООООООООООООООООЛ. Ярмоленко!! Андрій вийшов віч на віч з Махарадзе, спокійно його обіграв і пробив у порожні ворота! 4-0!

67. КОВАЛЬ! Макс красень! Моха пробив у дальній кут з підкруткою, але Максим був готовий до цього удару у стрибку перевів м'яч на кутовий.

69. Сидорчук пішов відпочивати, а вийшов Федорчук.

71. Останні хвилин двадцять перетворились у формальність, можна очікувати досить повільний футбол, але віримо у киян і в те, що вони продовжать атакувати.

73. Бєсєдін головою пробив повз ворота.

74. Кутовий кияни заробили.

75. Віда пробив головою повз ворота.

76. Черговий кутовий для Динамо.

77. Відбились гості, але знову на підборі кияни зіграли відмінно і продовжуть атаку.

79. Гармаш пішов з поля, а вийшов Буяльський.

81. Останні десять хвилин матчу пішли. Олімпік без особливого бажання грає, в атаку майже не ходить.

82. Буяльський в офсайді.

85. Дограють команди, Динамо вимкнуло швидкість і більше тримає м'яч у центрі поля.

86. В офсайді Моха.

88. Якби була у арбітра така можливість, то він би зараз завершив матч. Команди кинули грати, чекають просто фінальній свисток.

90. Дві хвилин додав арбітр.

ВСЕ! Динамо спокійно перемагає Олімпік 4:0. Голи на рахунку Бєсєдіна, Гармаша та два м'ячі Ярмоленка! Для вас текстову трансляцію провів я, Биховець Олександр. Всіх з перемогою!!