Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців

Динамо Київ 10 Квітня, 13:37 1993
Підсумки уїк-енду для орендованих динамівців | 19-27
Андрієвський разом із «Чорноморцем» створив сенсацію у Харкові, обігравши «Шахтар» - про це та інше в огляді останніх матчів динамівців, які виступають в оренді.

Ігрову програму вихідних для орендованих динамівців в УПЛ розпочинав матч «Зірка» − «Ворскла». У складі гостей повний поєдинок провів Сергій Мякушко, який кілька разів загрожував воротам суперників, а також 67 хвилин зіграв Дмитро Хльобас, після чого поступився місцем Загорульку. Рахунок на той момент був 1:0 на користь «Зірки», і він уже не змінився до фінального свистка.

Матч «Олександрія» - «Зоря» (0:0) через травму пропустив хавбек «городян» Андрій Цуріков. А ось півзахисник луганчан Владислав Калітвінцев вийшов у стартовому складі своєї команди та був замінений на 77-й хвилині на Ліпартію. Трохи раніше Влад мав гольовий момент після удару головою, проте м᾿яч у воротах так і не опинився.

Зустріч «Карпати» - «Дніпро» примітна тим, що гості забили чотири м᾿ячі, проте вивезли зі Львова лише нічию 2:2, адже двома автоголами «відзначився» Сваток. Орендований «Карпатами» форвард «Динамо» Олександр Гладкий відіграв увесь матч, був активним, проте до голів справу цього разу не довів.

А героєм туру є Олександр Андрієвський, який допоміг «Чорноморцю» сенсаційно обіграти «Шахтар». Хавбек відзначився забитим м᾿ячем на 37-й хвилині, зрівнявши рахунок. Окрім того, відпрацьовуючи у захисті, заробив попередження за фол на Тайсоні та зрив атаки. А «моряки» забили ще раз та завершили поєдинок перемогою – 1:2.

Що стосується динамівців, які виступають в оренді за кордоном, то цими вихідними не грали двоє з них – нападник «Халл Сіті» Дьємерсі Мбокані, який продовжує відновлення після травми, та Жуніор Мораєс, котрий не потрапив до заявки «Тяньцзінь Цюаньцзянь» на чергову гру чемпіонату Китаю.

Юнес Беланда зіграв увесь матч проти «Лілля», в якому його «Ніцца» здобула перемогу з рахунком 1:2. Марокканець завдав одного удару по воротах суперника та заробив на користь своєї команди один фол, а точність його передач склала 82,3%.

А Артем Кравець минулого тижня провів два матчі у складі «Гранади», але обидва – не повністю. У зустрічі 30-го туру чемпіонату Іспанії проти «Депортіво» (0:0) українець вийшов у старті, проте за 60 хвилин на полі не був особливо помітним та був замінений на Есекьєля Понсе.

А в наступному турі «Гранада» приймала «Валенсію», і Кравець провів у грі лише перший тайм, протягом якого завдав двох ударів по воротах. Після цього Артем знову поступився місцем Понсе, котрий відзначився голом престижу для андалусійців – 1:3. За обидва поєдинки український нападник отримав низьку оцінку 6.0 від статистичного порталу WhoScored.