Шевченко підтвердив візит у «Челсі»

Збірна України 13 Квітня, 18:54 1178
Шевченко підтвердив візит у «Челсі»
Головний тренер збірної виступить із ініціативою проведення зимового збору для національної команди.

Напередодні завтрашнього Конгресу ФФУ в Києві відбулося засідання комітету по роботі зі збірними. Збори вели Мирон Маркевич (керівник), Андрій Шевченко, Євген Красніков (перші заступники) і Вадим Костюченко (перший віце-президент федерації). У ньому брали участь тренери молодіжної та юнацьких збірних, а також такі авторитетні футбольні фахівці, як Олег Протасов (технічний директор федерації), Анатолій Дем'яненко, Анатолій Бузник і Андрій Русол.

Загальна модель для всіх збірних

Побував на засіданні і президент ФФУ Андрій Павелко, який висловив свою підтримку всіх рішень, які збирається приймати комітет. Час складний, але збірні - це обличчя країни...

Головним питанням на порядку денному була проблема комунікації з клубами, які не завжди охоче відпускають своїх футболістів до збірних на матчі, які відбуваються у дати ФІФА. В першу чергу це стосується наших юнацьких команд. З молодшими збірними, до речі, збираються виробити загальну модель підготовки.

Необов'язково грати за однією тактичною схемою - важливо розуміти, що чекає футболістів в той момент, коли вони потраплять в першу команду країни.

На три дні в гості до Антоніо Конте

Обмін думками, безумовно, піде на користь всім наставникам збірних України, а запланований приблизно на 6 травня візит в «Челсі», поза всякими сумнівами, додасть додаткових вражень і емоцій, а також допоможе зрозуміти суть загальної моделі. Головний тренер національної команди Андрій Шевченко досяг домовленості з лондонським клубом на предмет триденного стажування в його академії. При цьому не виключено, що групі українських фахівців вдасться відвідати і тренування першої команди. По всій видимості, в цьому питанні багато що залежатиме від турнірної ситуації «Челсі»...

У число тренерів, які відправляться в Лондон, увійдуть Олександр Головко, Олександр Петраков, Володимир Єзерський і Олег Кузнєцов. Через участь своєї команди в юнацькому чемпіонаті Європи не зможе поїхати на стажування разом з ними Сергій Попов.

Зимові збори для першої команди країни

Крім того, Андрій Шевченко підтвердив своє бажання організувати круглий стіл за участю головних тренерів клубів УПЛ на предмет обговорення календаря матчів майбутнього сезону.

В ході цієї зустрічі наставник збірної України має намір порушити питання проведення зимового збору для національної команди (не в дату ФІФА). Подивимося, чи підуть клуби назустріч. До слова, дата самих зборів все ще уточнюється - в цьому питанні Шевченко чекає відповідь від УПЛ...