Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 14 Квітня, 21:55 3392
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Головний тренер київського «Динамо» поспілкувався з представниками ЗМІ після перемоги над луганською «Зорею» (0:1).

— Завжди приємно грати в Запоріжжі. Тут завжди приходить достатня кількість вболівальників і поле знаходиться в ідеальному стані, я ще раз дякую людям, які тут працюють. Щодо гри: я вважаю, що ця гра була однією з найвидовищніших ігор нашого чемпіонату, незважаючи на рахунок 0:1, але команди показали на полі боротьбу, саме те, чого прагнуть побачити глядачі. Так, можна забивати багато, чи мало, але глядачі повинні бачити азарт, енергію. Я вважаю, що сьогодні футболісти це показали і була захоплююча гра, в якій ми перемогли.

— Чи вважаєте ви, що ротація воротарів додає нервозності Рудьку і Ковалю?

— Про яку нервозність може йти мова? У склад потрапляє той, хто краще грає. Це стосується і всіх інших позицій. Ротація — це завжди добре. Що означає сама ротація? Невже у нас повинен бути хтось один недоторканий, тому що ми не хочемо проводити ротацію? Я вважаю, вона була і раніше, ще з Шовковським. Це абсолютно нормальна практика.

— Як вам було грати за такої підтримки?

— Мені завжди приємно приїжджати до Запоріжжя. Це футбольне місто. Раніше, коли я грав, тут було і два стадіони, і дві команди, де люди справді жили футболом. І сьогодні, незважаючи на те, що у Запоріжжі немає команди з Прем'єр ліги, люди все рівно приходять подивитися на футбольне дійство. І гравці, і тренери вдячні всім людям, які сьогодні прийшли на стадіон і підтримали команди.

— З чим пов'язана така результативність Гармаша?

— Це пов'язано безпосередньо з його роботою на футбольному полі. Його функції фактично не змінилися, але він працював на команду і в кінці попросив заміну, тому що були проблеми, адже він віддав всі сили на полі. Так і відбувалося у минулих іграх, тому він забиває і робить все для команди. Ми це помічаємо і сподіваємося, що далі буде тільки краще.