Три випадки, які дають «Барсі» надію

Світовий футбол 16 Квітня, 23:24 1738
Три випадки, які дають «Барсі» надію | 19-27
Чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА проти «Ювентуса» буде для «Барселони» неймовірно складним, але не все ще втрачено.

Синьо-гранатовим вже вдавалося в минулому ліквідувати такий солідний гандикап, причому переможний м'яч вони забивали за дві хвилини до фінального свистка! Згадай дивовижний камбек «Барселони» в протистоянні 1/8 фіналу з «Парі Сен-Жермен».

В цілому «Барса» програвала перший матч єврокубкового протистояння на виїзді 27 разів, але в 13 випадках все одно виходила в наступний етап. П'ять разів каталонці поступалися на виїзді в першому матчі з рахунком 0:3 і тричі змогли відігратися.

Три випадки, які дають «Барселоні» надію.

Кубок УЄФА-1977/78, третє коло

«Іпсвіч» - «Барселона» 3:0

«Барселона» - «Іпсвіч» 3:0 (перемога «Барселони» по пенальті 4:1)

Кубок володарів кубків-1978/79, друге коло

«Андерлехт» - «Барселона» 3:0

«Барселона» - «Андерлехт» 3:0 (перемога «Барселони» по пенальті 4:1)

Кубок європейських чемпіонів-1985/86, 1/2 фіналу

«Гетеборг» - «Барселона» 3:0

«Барселона» - «Гетеборг» 3:0 (перемога «Барселони» по пенальті 5:4)

Що сталося в двох інших протистояннях?

Кубок УЄФА-+1973 / 74, перше коло

«Ніцца» - «Барселона» 3:0

«Барселона» - «Ніцца» 2:0 (перемога «Ніцци» із загальним рахунком 3:2)

Кубок УЄФА-1977/78, 1/2 фіналу

ПСВ - «Барселона» 3:0

«Барселона» - ПСВ 3:1 (перемога ПСВ із загальним рахунком 4:3)

В 1/8 фіналу «Барселона» стала першою в історії Ліги чемпіонів командою, яка вийшла в наступний етап, незважаючи на поразку в першому поєдинку з різницею в чотири м'ячі.

Раніше рекорд Ліги чемпіонів належав «Депортіво». У чвертьфіналі ЛЧ-2003/04 клуб з Ла-Коруньї поступився «Мілану» на його полі з рахунком 1:4, але вдома забив в ворота «россонері» чотири м'ячі.