Динамівці в оренді: асисти Беланда та Андрієвського

Динамо Київ 17 Квітня, 17:21 1564
Динамівці в оренді: асисти Беланда та Андрієвського | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які виступають на правах оренди в українських та європейських клубах.

Розпочнемо огляд із матчів українського чемпіонату. Минулого тижня серед орендованих динамівців не грав Владислав Калітвінцев, команда якого, «Зоря», приймала київське «Динамо» (0:1), тож півзахисник не міг вийти на поле за умовами орендної угоди.

Зустріч «Ворскли» та «Карпат» завершилася нульовою нічиєю, не дивлячись на старання Сергія Мякушка, який провів у складі полтавчан увесь матч і був одним із найпомітніших на полі. Інший динамівець у команді Василя Сачка, Дмитро Хльобас, з᾿явився на 68-й хвилині, замінивши Загорулька. У складі «Карпат» повну гру провів Олександр Гладкий, але його зуміли нейтралізувати захисники суперників.

Андрій Цуріков опинився поза заявкою «Олександрії» на виїзний матч із «Чорноморцем», оскільки не встиг відновитися після проблем із ногою. У цій грі мінімальну перемогу (1:0) здобули одесити, вийшовши вперед завдяки голу Дмитра Коркішка на останніх хвилинах. Асистував вихованцеві «Динамо» Олександр Андрієвський, зробивши гольовий навіс із кутового. Орендований динамівець відіграв увесь матч, а ще заробив попередження на 53-й хвилині за небезпечну гру.

Що стосується орендованих динамівців за кордоном, то цими вихідними на полі не з᾿явився лише Жуніор Мораєс, який наразі провів єдиний матч у складі «Тяньцзінь Цюаньцзянь» ще 1 квітня.

Натомість вперше після травми, яка залишала його поза грою півтора місяці, вийшов Дьємерсі Мбокані. Поки що він провів усього п᾿ять хвилин у гостьовому матчі «Халла» проти «Сток Сіті», в якому його команда програла з рахунком 3:1.

А Юнес Беланда відіграв від свистка до свистка у зустрічі «Ніцци» з «Нансі» та безпосередньо посприяв господарям у здобутті перемоги. Після його гольового пасу на Ле Біхана на 35-й хвилині «Ніцца» зрівняла рахунок, а у підсумку довела матч до виграшу – 3:1. Ця перемога виявилася для команди доленосною – «Ніцца» забезпечила собі місце у першій трійці чемпіонату Франції та вийшла до Ліги чемпіонів вперше з 1976 року.

Форвард «Гранади» Артем Кравець зіграв лише перший тайм у поєдинку проти «Сельти», і за цей час встиг заробити жовту картку за грубий фол та отримати травму, невдало наступивши на газон, через що був замінений. Його «Гранада» програла з рахунком 0:3 та йде на передостанньому місці у чемпіонаті Іспанії.