Подія футбольного дня. Виліт «Барселони» з Ліги чемпіонів

Світовий футбол 20 Квітня, 10:41 1139
Подія футбольного дня. Виліт «Барселони» з Ліги чемпіонів
«Барселона» припинила боротьбу за головний клубний трофей Європи.

Було зрозуміло, що «Барселона» цю Лігу чемпіонів не виграє. Що її виліт – лише запитання часу. Каталонці зуміли витиснути максимум у протистоянні з ПСЖ, пройшовши далі за історичним і небаченим раніше сценарієм. В протистоянні ж з «Ювентусом» гору взяла буденність. Пройшов той, хто краще був готовий, хто зіграв більш прагматично.

«Барселона» дуель програла ще у Турині. Після 0:3 у Італії і після подвигу з ПСЖ на власному полі, який максимально насторожив майбутніх суперників каталонців, команда Луїса Енріка потребувала навіть більшого, аніж диво. Команда могла б пройти далі за рахунок послаблення хватки суперника. Якби «Ювентус» зіграв не так надійно в захисті, не так прагматично і в'язко у центрі поля. Але Массіміліано Аллегрі шансів своєму візаві не залишив.

Луис Энрике (Барселона)

Луїса Енріке рятує той нетривіальний успіх в протистоянні з ПСЖ. Завдяки ньому виліт «Барселони» з Ліги чемпіонів не можна назвати безславним. Але те, що команда змінилася у гірший бік, помітно навіть на фоні окремих яскравих поєдинків каталонців. Команді не вистачає свіжої крові і стержня у центрі поля. Нинішня «Барселона» – команда безхребетна; команда, яка здатна запаморочити голову і до знеможіння заплутати суперника своїми рухами; але це команда, яка не здатна пересилювати себе і суперників, не здатна боротися від ножа.

У «Барселони» залишився Кубок Іспанії, де команда в травні зіграє у фіналі, а також чемпіонат країни, в розіграші якого в найближчі дні настане розв'язка. Уже в неділю «Барселона» зіграє виїзний матч проти «Реала». Поразка в цьому поєдинку – вирок; перемога – продовження боротьби.

Луїс Енріке спати спокійно тепер не може. Він мусить піти з високо піднятою головою.