Унаї Мельгоса: «Ми ще не можемо вважати себе чемпіонами, але вельми раді нашій нинішній позиції та такій перевазі над «Шахтарем»

Динамо Київ 21 Квітня, 09:42 1200
Унаї Мельгоса: «Ми ще не можемо вважати себе чемпіонами, але вельми раді нашій нинішній позиції та такій перевазі над «Шахтарем»
Наставник молодіжної команди «Динамо» Унаї Мельгоса підбив підсумок поєдинку проти «Шахтаря», в якому його команда перемогла 2:0.

У першому таймі гра була більш-менш рівною, тому що нашим футболістам не вистачало рішучості, вони були трохи невпевнені в собі. Саме про це ми поговорили з ними в перерві, сказали, що у команди є ідентичність, своя відмінна риса, так само, як і в кожного футболіста, тому вони мають її показати. З цією установкою та цим настроєм вони вийшли на другий тайм, більше стежили за ситуацією на полі, знаходили більшість у середині поля, внаслідок чого гра проходила під нашу диктовку. Ми створювали моменти, змогли забити м'ячі та довести її до логічного завершення на свою користь.

- Чи вдалося втілити на полі все, що задумували? Команда грала в атакуючий футбол - такою була початкова установка або діяли активно, тому що так складався матч?

- Із кожним днем я все менше й менше щось планую, адже коли ти собі щось уявляєш, зосереджуєшся на цьому. А реальність може бути іншою, а ти не побачиш, що відбувається на полі насправді. Я віддаю перевагу тому, щоб більше дивитися на гру та реагувати на зміни по ситуації. А планування - це трохи не наш стиль.

- Після цього матчу «Динамо» випереджає «Шахтар» на 8 очок. Чи можна вже казати, що ваша команда виграла чемпіонат?

- Звичайно, ми ще не можемо вважати себе чемпіонами, але вельми раді нашій нинішній позиції та такій перевазі над «Шахтарем», якої ми змогли досягти. Наша головна перемога в тому, як прогресують гравці. Сьогодні вони зробили ще один крок уперед. Нам не так важливо, на якому місці буде команда, головне, щоб футболісти прогресували й ставали з кожним днем та з кожним матчем все кращими й кращими.

- Завтра грають основні команди. Чого очікуєте?

- Подивимося, як складеться завтрашній матч. Дай Бог, нам пощастить, і ми завоюємо три очки.