Андрій Шевченко: «Збірна у три захисники грати не буде»

Збірна України 24 Квітня, 09:52 1372
Андрій Шевченко: «Збірна у три захисники грати не буде»
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко в ефірі програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» дав ексклюзивне інтерв'ю щодо останніх і майбутніх футбольних подій.

Про матч «Динамо» - «Шахтар»:

- Якби команди реалізували моменти - думаю, інтерес до матчу зріс би. Можливо, команди знайшли б в собі сили йти вперед і забивати. Я був приємно здивований тим, що на стадіон прийшли 51 тисяча людей - це дуже хороший показник. Сьогодні уболівальникам дуже важливо підтримувати футбол, а клубу давати певну якість гри, щоб фанати повернулися на стадіони. Зі свого боку, кожен тренер і футболіст повинні думати про це і прагнути до цього.

Про кадровий склад:

- Ми повинні виходити з ситуації, яку ми маємо. Тренерський штаб намагається комплектувати команду в умовах конкуренції за кожну позицію. Є певні лінії, в яких всі провідні гравці сидять на лавці в своїх клубах, тому тут є невеликі складнощі. Але це ні в якому разі не знімає з нас ніякої відповідальності. У нас є певна задача і ми будемо намагатися її вирішити. Я вірю в своїх хлопців і в успіх.

Про поразку від Хорватії:

- У першому таймі була певна нервозність, скутість і у нас не вийшло зіграти в ту гру, на яку ми розраховували. У другому таймі команда додала, створила кілька моментів, але підвела реалізація. На жаль, ми не досягли того позитивного результату, якого хотіли, в поєдинку з командою Хорватії.

Про товариський матч 6-го червня з Мальтою:

- Ще є час, подивимося, в якому стані будуть наші футболісти. Багато нових виконавців будуть запрошені; це можливість спробувати іншу схему і іншу тактику, а також дати можливість зіграти тим гравцям, які грали менше. Тому, можливість зіграти товариську гру безпосередньо перед офіційним матчем є відмінним варіантом для нас. З огляду на кількість часу для підготовки, яким ми володіємо, у нас достатньо можливостей для роботи над тактикою.

Про гру в три захисники:

- У три захисники ми грати не будемо. Можемо повністю змінити розташування півзахисників, а також гравців атакуючої лінії. Тому, я не думаю, що на даний момент команда готова грати в три захисники. Ми не будемо відходити від обраної системи гри в захисті, а передньої лінії торкнуться зміни.

Про майбутню гру проти фінів 11-го червня:

- У Фінляндії змінився тренер, вони змінили свою гру. Фіни грають удома, а там ніколи просто не буває. Ця команда, навіть незалежно від того, яку кількість очок вона має, володіє власними амбіціями: показати хороший футбол і гідно виступити вдома. А ми повинні добре підготуватися, адже нас в цьому матчі влаштовує тільки перемога.