Тотовицький: «Генку» пощастило, що в нього є ліва нога Руслана Маліновського»

Футбол України 25 Квітня, 12:45 1246
Тотовицький: «Генку» пощастило, що в нього є ліва нога Руслана Маліновського»
Андрій Тотовицький в коментарі «Футбол 24» розповів про останній матч в чемпіонаті Бельгії, а також зазначив, який козир є у фаворита в боротьбі за Лігу Європи «Генка».

Півзахисник донецького «Шахтаря» Андрій Тотовицький, який на правах оренди виступає за «Кортрейк», в матчі бельгійського чемпіонату проти «Ейпена» (3:3) з'явився на полі на 35-й хвилині матчу і допоміг своїй команді вирвати нічию. Тотовицький на 90-й хвилині матчу скоротив відставання своєї команди до одного гола, а на 90+4-й хвилині «Кортрейку» вдалося зрівняти рахунок.

– У моменті із забитим голом вам вдалося підстерегти захисника суперника, який вас чіпляв і порушував правила. Чому не стали падати, розуміли, що є реальний шанс забити гол?

– Так, він порушував правила і залишив пристойне садно мені на нозі, але я так хотів забити, що і не думав падати.

– У вашій групі «Генк» в 4 матчах здобув 4 перемоги, різниця голів 14-0. Попереду ще багато турів, але «Генк» виглядає фаворитом у боротьбі за Лігу Європи. Чи входить в плани «Кортрейка» завадити «Генку» зробити це?

– Звичайно, входить в плани завадити «Генку». Ми, до речі, не дивлячись на результат («Кортрейк» програв «Генку» з рахунком 0:3), продемонстрували дуже пристойну гру, але «Генку» пощастило, що у нього є ліва нога Руслана Маліновського – 3 стандарти і 3 голи.