Роман Яремчук: «Докладемо максимум зусиль, щоб здобути хоча б один трофей»

Динамо Київ 27 Квітня, 19:29 1101
Роман Яремчук: «Докладемо максимум зусиль, щоб здобути хоча б один трофей»
Нападник київського «Динамо» після зустрічі із дітьми, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, розповів про своє ставлення до трагедії, про минулий матч з МФК «Миколаїв» та майбутню зустріч із «Чорноморцем».

- Звичайно, Чорнобильська катастрофа – це дуже велика трагедія. Батьки та вчителі в школі багато розповідали мені про це, передивився багато фільмів на цю тематику. Бабуля багато згадувала про події того часу. Тож, я ставлюся до цього дуже серйозно та сприймаю трагедію із внутрішнім болем. Дивлячись на дітей та їхніх батьків, які постраждали від наслідків вибуху на ЧАЕС, співчуваю, що їм довелося пережити такі важкі хвилини. Хочу побажати цим людям терпіння та якомога більше позитивних емоцій у житті.

- Чим вам запам’ятався учорашній матч проти «Миколаєва»?

- Вважаю, ми перемогли закономірно, довели матч до логічного закінчення і впевнено вийшли у фінал.

- Перемога у Кубку України – остання мета «Динамо» у нинішньому сезоні?

- Звичайно. Виграти чемпіонство цього сезону нам буде важко. Тому остання надія на Кубок. Ми докладемо максимум зусиль, щоб здобути хоча б один трофей.

- Попереду - «Чорноморець», до цього суперника у вас особливе ставлення?

- Ми поважаємо одеситів, знаємо, що це серйозна команда, у її складі грає багато моїх друзів та знайомих. Я знаю про їхні сильні якості, а також про те, що у них хороший головний тренер, який будує захисну гру. Тож, нам буде досить важко, і ми з сьогоднішнього дня вже готуємося до матчу у неділю.