Різван Аблітаров: «Мене не цікавить, як «Динамо» буде грати проти нас»

Футбол України 28 Квітня, 18:26 1180
Різван Аблітаров: «Мене не цікавить, як «Динамо» буде грати проти нас»
Футболіст одеського «Чорноморця» поділився очікуваннями перед грою з київським «Динамо».

«Сподіваюся, в рамках підготовки до матчу наші тренери розкажуть нам докладно всі нюанси про суперника. Ми самі високо підняли власну планку, і «Чорноморцю» вже зовсім інше ставлення з боку противника, ніж було, скажімо, на початку весни. Тут нам самим, в першу чергу, необхідно багато чого переосвідомити і спокійно підготуватися до матчу з психологічної точки зору.

Що ж стосується «Динамо», то і без тренерських вказівок повинно бути зрозуміло, куди ми поїдемо, і який матч нас чекає. На зустрічі з «Динамо» і «Шахтарем» якось додатково налаштовуватися не потрібно. Особисто мені абсолютно не цікаво, як будуть проти нас грати кияни. Цікавіше, як ми самі будемо діяти проти них. Нас цікавить - тільки позитивний результат. Ми хочемо таких результатів в кожному матчі, а вже по завершенні сезону подивимося, до чого це нас приведе.

Нам дуже хотілося б грати на своєму стадіоні, перед одеських вболівальниках. Та й виїзні матчі пристойно виснажують. Але в цьому можна знайти і свої плюси. Матчі на виїзді підвищують відповідальність за їх результат, вони сильніше мобілізують. Все це допомагає рости і прогресувати», - сказав Аблітаров в інтерв'ю Sportarena.com.