Унаї Мельгоса: «Перемога над «Чорноморцем» коштувала нам великих зусиль»

Динамо Київ 29 Квітня, 19:35 962
Унаї Мельгоса: «Перемога над «Чорноморцем» коштувала нам великих зусиль»
Наставник молодіжної команди київського «Динамо» Унаї Мельгоса прокоментував виїзну перемогу своєї команди над одеським «Чорноморцем» (1:0)

- Матч виправдав наші очікування, він склався для нас важко, це стосувалося як суперника, який діяв добре, так і нас самих, а також сценарію матчу. Тому нам ця перемога коштувала великих зусиль.

- З двох поразок молодіжної команди «Динамо» одна припала якраз на минулий виїзний матч в Одесі. Чому з «Чорноморцем» так складно грати?

- Вважаю, це інтенсивна команда, яка грає щільно, відрізняється компактними діями, особливо попереду, активно піджимає. Тому нам складно їм протидіяти. Можливо, ми не завжди могли знаходити простір. Частково це пов'язано з якістю і станом поля. Також необхідно розуміти, що це хороша команда, яка пред'являє високі вимоги. Ми намагалися їм відповідати.

- У нападі у господарів грав футболіст першої команди Дмитро Коркішко, який багато забиває в Прмьер-лізі. Вашим молодим захисникам йде на користь таке суперництво?

- Я б вважав за краще, щоб ми частіше зустрічалися з такими командами, як «Чорноморець», і могли показувати свої найкращі якості.

- З огляду на великий відрив від переслідувачів, у матчах, що залишилися, можна відчувати себе спокійніше і зосередиться на зростанні та прогресі футболістів?

- Незалежно від ситуації в турнірній таблиці, гравці повинні постійно концентруватися на своєму особистісному розвитку і прогресі. Кожен матч - це можливість показати, як вони рухаються вперед. Це і дає нам можливість перебувати на чолі турнірної таблиці.