Даріо Срна: «Буду більше щасливий виграти чемпіонство з «Шахтарем», ніж Лігу чемпіонів із «Барселоною»

Футбол України 1 Травня, 15:26 868
Даріо Срна: «Буду більше щасливий виграти чемпіонство з «Шахтарем», ніж Лігу чемпіонів із «Барселоною»
Капітан «Шахтаря» продовжив свій контракт із «гірниками» до кінця сезону 2017/18.
«Перемов як таких не було. Моє бажання – завершити кар’єру в «Шахтарі». І коли президент сказав, що пропонує мені новий контракт, я відповів лише: «Дякую!». Я був згоден на будь-які умови. Ви напевне знаєте про історію з «Барселоною», але, як я вже сказав, моє серце тут. У «Шахтарі» я щасливий. Після 14 років перебування вже не вважаєш себе частиною клубу – ти стаєш членом родини. І в таку складну мить важко все взяти й кинути. Тож своє рішення я ухвалив дуже швидко. Коли говорив із президентом, то сказав йому, що радий підписати новий контракт, радий, що він вірить у мене й команду. Тому відчуваю величезну відповідальність перед президентом, клубом та вболівальниками. Віддаватимуся справі максимально скільки зможу.

Я сказав президентові, що буду більше щасливий виграти чемпіонство з «Шахтарем», ніж Лігу чемпіонів із «Барселоною». Він мені відповів: «Тоді все зрозуміло». Мало людей на його місці вчинили б, як він. І я просто не зміг би пробачити собі, коли б пішов. Але це вже забута історія. Востаннє були чемпіонами 2014 року, тож це дуже важливий чемпіонат для нас, а перемога може стати для клубу десятою. Я хочу виграти його, як ніколи, й присвятити всім уболівальникам «Шахтаря», а також президентові клубу – вони більше за всіх це заслужили.

Коли не брати до уваги мій вік, то я добре почуваюся. Але я настільки люблю й поважаю «Шахтар», що не гратиму через силу. Щойно зрозумію, що втомився, і перестану почуватися комфортно, нікому не збираюся брехати, не намагатимусь провести якомога більше матчів, тільки б збільшити свій рекорд. Я повинен бути професіоналом та однієї миті сказати: «Дарійо, ти більше не підходиш «Шахтарю». Наразі ж усе добре. Як ніколи раніше, хочу стати чемпіоном, здобути трофей для клубу вдесяте. Також буде приємно почути гімн Ліги чемпіонів у Харкові, що не так далеко від Донецька. І, звичайно, у мене й у всіх є один сон, одна мрія – повернутися на «Донбас Арену»», - цитує Срна офіційний сайт «Шахтаря».