«Динамо» готується до «Олександрії»: всі в строю, крім Хачеріді

Динамо Київ 4 Травня, 16:41 1023
«Динамо» готується до «Олександрії»: всі в строю, крім Хачеріді
Волею календаря три поспіль матчі в Лізі Парі-Матч «Динамо» проводить у Києві.

Доволі гарна допомога для якісної підготовки до завершальних матчів сезону, в яких у підопічних Сергія Реброва залишається чимало невирішених завдань. У першу чергу, завоювати престижний трофей Кубка України 17-го травня в матчі з «Шахтарем», і, звичайно, скоротити відставання від лідера, без втрат пройшовши останні п'ять матчів ЛПМ.

Впевнено перемігши «Чорноморець», динамівці пройшли планове відновлення, після чого отримали два вихідних. Можливостей провести вільний час в теплі травневі дні в Києві зараз більш ніж достатньо, в гарному настрої гравці і тренери зібралися в середу вранці в Конча-Заспі, розпочавши планову підготовку до матчу з «Олександрією».

Задоволений проведеною роботою і медичний персонал, на фініші тривалого сезону в розпорядженні головного тренера 21 польовий гравець і чотири воротарі, більш ніж достатньо для вибору оптимального складу і проведення ротації. Останнім із лазарету приєднався до роботи в загальній групі Микита Бурда. Таким чином, на сьогоднішній день серед травмованих лише Євген Хачеріді, захисник вже почав пробіжки і в щоденному режимі відновлює кондиції.

У четвер динамівці провели ігрове тренування, розділившись на три команди, які по черзі грали одна з одною. Ніхто не хотів поступатися, боротьба, емоції... На полі в Конча-Заспі була справжня футбольна атмосфера, присутня позитивна конкуренція, в якій кожен хоче показати себе з найкращого боку.

У режимі щоденних тренувань динамівці проведуть п'ятницю і суботу, підготовка до матчу з «Олександрією» виходить на фінішну пряму...