«Динамо» – «Олександрія». Прогноз Максима Калініченка

Динамо Київ 6 Травня, 12:11 1027
«Динамо» – «Олександрія». Прогноз Максима Калініченка
Колишній півзахисник збірної України, дворазовий переможець чемпіонату Росії, чвертьфіналіст ЧС-2006 Максим Калініченко підготував прогноз на матч «Динамо» – «Олександрія».
Зрозуміло, що «Динамо» – очевидний фаворит матчу, але тут питання в іншому: йде кінцівка сезону, а в такій ситуації найчастіше успіху досягає той, кому більше потрібно, хто краще готовий психологічно. «Динамо» зі свого другого місця нікуди не зрушить, боротьби з «Шахтарем» не вийшло, ще й в особистій зустрічі недавно кияни програли.
«Олександрія» небагато пропускає останнім часом, але і забиває рідко. Тут для неї шанс – окопатися біля своїх воріт і відбиватися. Раптом з’явиться шанс в контратаці, його потрібно буде використовувати. Але спочатку точно «Олександрія» всією командою стане біля штрафної. І я б ризикнув взяти нічию в першому таймі.
«Динамо» точно знадобиться якийсь час, щоб розкрити оборону гостей. Особливого настрою у господарів не буде. Втім, напевно, у другому таймі кияни перемогу здобудуть. Однак тайм гості мають витримати.

Ставка: Нічия у першому таймі