Темур Парцванія: «У «Динамо» підтримую зв'язок із Рибалкою та Гармашем»

Динамо Київ 12 Травня, 15:38 935
Темур Парцванія: «У «Динамо» підтримую зв'язок із Рибалкою та Гармашем»
Захисник «Олімпіка», який пропустить завтрашній матч проти «Динамо» через травму коліна, розповів про своє відновлення та прокоментував гру киян у другому етапі чемпіонату.

«Все проходить добре. Зараз дуже важливий період, коли не можна поспішати з навантаженнями, тому що це погано може скінчитися. Я розподіляю навантаження на обидві ноги, як на праву, так і на ліву. Намагаюся закачувати м'язи, щоб вони не атрофувалися. Працюю за тією програмою, яку мені прописали лікарі. Я ходжу в зал, там є все, що потрібно. Іноді працюю вдома, купив собі спеціальні резинки, м'яч.

Планую почати працювати з м'ячем відразу після закінчення чемпіонату, тобто в червні. Днями їду до лікаря, проведемо повторно МРТ. Уже після консультації з фахівцем буде відомо, коли мені можна приступити до тренувань. Сподіваюся, що відновлення закінчиться якомога швидше.

Всі думали, що «Зорю» вже ніхто не наздожене. Але їх обіграв «Чорноморець», ми з ними зіграли внічию, хоча могли зовсім перемагати. Я б не сказав, що вони фаворити. У всіх приблизно рівні шанси на «бронзу». Хто зіграє вдало пару ігор, той і фінішує в трійці.

Думаю, якщо ми обіграємо «Олександрію» і «Зорю», то у нас теж буде шанс посісти третє місце. Але хоча б якісь очки набирати треба.
Кияни змінили тактичну розстановку. Для такої схеми потрібні виконавці, які можуть виконувати величезну роботу. В першу чергу, на флангах. У Сергія Реброва такі виконавці є, як, наприклад, Морозюк і Антунеш. У них здорово діють півзахисники. «Динамо» значно додало навесні, їх результати нам про це говорять.

У «Динамо» підтримую зв'язок із Сергієм Рибалкою і Денисом Гармашем, але не можу сказати, що щільно контактую з кимось із киян», - цитує Парцванію офіційний сайт «Олімпіка».