Ісмаїлі заговорив про збірну України

Збірна України 14 Травня, 16:28 1164
Ісмаїлі заговорив про збірну України
Гравець «Шахтаря» Ісмаїлі розповів про те, чи бачить себе у якості гравці національної збірної України.

«Шахтар» - це клуб, в якому ти можеш прогресувати і головне – вигравати титули. А що ще потрібне футболісту? Якщо говорити про Україну загалом, то тут є всі необхідні умови для комфортного життя. Єдине, чого мені бракує - це знання мови. Я б, звісно, змусив себе її освоїти - але в команді багато бразильців. Та й нинішній тренер Паулу Фонсека говорить португальською. Тому я трохи розслабився. Але я сподіваюсь, що вивчу мову.

Бразильці мають веселу вдачу, люблять жартувати. Українці ж більш спокійні. У мене теж спокійний характер. Я не надто люблю шумні вечірки. Ось в цьому я і схожий із українцями.

Українське громадянство? Чесно, я на цю тему ще особливо не замислювався. Бо мені ще не вистачає, здається, одного року, щоб прийняти громадянство. Тому це поки розмови і думки вголос. Це було б класно. Кожний футболіст мріє зіграти за збірну. Але залишається ще чимало питань. Ще треба з’ясувати чимало деталей. На все це у мене ще є час. Мені було б приємно захищати честь збірної України.

Марлос у цьому плані вже на кілька кроків попереду. Він довше тут і навіть трохи розмовляє українською. Побачимо, може, він згодом стане моїм перекладачем у збірній України.

Якщо я пообіцяю збірній України, то я буду грати за збірну України. Хоча для кожного бразильця бути гравцем «селесао» - це мрія всього життя», - заявив Ісмаїлі у програмі «Моя гра» на телеканалі «Футбол 1».