Київ без Кубку. ​«Динамо» - «Шахтар»: 1:0

Динамо Київ 17 Травня, 22:55 2461
Київ без Кубку. ​«Динамо» - «Шахтар»: 1:0 | 19-27
Матч Кубку України 2016/17 завершився перемогою донецького «Шахтаря» з мінімальним рахунком - 1:0.

Кубкова битва «гірників» та «біло-синіх» розпочалася традиційно напружено і вже на шостій хвилині донеччани могли вийти вперед після пенальті, призначеного на Пантичеві, якому м'яч влучив у руку. Марлос пробив «паненкою» і перекладина стадіону зіграла за киян – рахунок залишився незмінним.

Ініціатива володіння м'ячем переходила «з рук у руки». Врешті, кияни відійшли до своїх воріт, граючи переважно на контратаках, які видавалися так собі.

Під завісу першого тайму Андрій Ярмоленко, «посадив» П’ятова на газон, але схибив при ударі з гострого кута по пустих воротах. Це був найкращий момент «біло-синіх» в першій половині гри.

На старті другого тайму Андрій Ярмоленко після пасу Гармаша добряче пробив по воротах «гірників», але П’ятов впевнено прибрав сферу до своїх рук. Вже через хвилину удар Гармаша здалеку заблокував Коваленко – другу половину гри кияни розпочали активно.

Вже через хвилину після удару Гармаша Віктор Коваленко міг замикати простріл Ісмаїлі, але йому не вистачило буквально кілька миттєвостей, щоб дотягнутися до м'яча.

На 67-ій хвилині Ярмоленко забив гол, але зробив це з офсайду.

В центрі поля точилася запекла боротьба. Атмосфера нагніталася і ми стали свідками кількох сутичок, коли здавалося, що вирішення конфлікту між двома гравцями переросте в бійку.

Судячи по грі, нас очікував додатковий час, але на 80-ій хвилині Марлос ударом метрів з двадцяти запалив одиницю та табло – 1:0.

Часу змінити рахунок було небагато, але достатньо. За цей час - 13 хвилин з хвостиком ми побачили лише неточний удар у виконанні Гармаша.

В результаті, кияни знову не змогли переграти «Шахтар», програвши в цьому сезоні і чемпіонство, і Кубок України.

КУ. «Шахтар» - «Динамо»: 1:0

Голи: Марлос - 80.

Попередження: Сидорчук – 54, Срна – 55, Кадар – 76, Феррейра – 76.

«Динамо»: Коваль, Віда, Антунеш, Морозюк, Пантич, Кадар – Циганков (84), Шепелєв, Гармаш, Сидорчук – Рибалка (67), Ярмоленко (К), Бєсєдін

Запасні: Рудько, Бурда, Очігава, Буяльський, Рибалка, Гонсалес, Циганков

«Шахтар»: Пятов, Срна (К), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Коваленко – Малишев (82), Бернард - Зубков (90), Марлос, Тайсон, Феррейра

Запасні: Шевченко, Бутко, Ордець, Малишев, Зубков, Дентіньо, Бланко-Лещук