​Леонід Буряк: «В матчі «Динамо» – «Зоря» сенсації не буде»

Динамо Київ 20 Травня, 22:55 1445
​Леонід Буряк: «В матчі «Динамо» – «Зоря» сенсації не буде»
Колишній тренер київського «Динамо» Леонід Буряк в інтерв’ю 1927.kiev.ua перед матчем «біло-синіх» із «Зорею» відзначив, що столичній команді необхідне повне «перезавантаження».

— Для «Динамо» гра проти «Зорі» – звичайний матч, в якому ніякого варіанта крім перемоги не розглядається. Також, це самоствердження – необхідно себе якось реабілітовувати, мало-по-малу, за поразку в Кубку України.

Футболістам «Динамо» потрібно з хорошим настроєм поїхати у відпустку, на результат абсолютно нічого не тисне. А в «Зорі» інша ситуація – команда бореться за третє місце.

При всій повазі до луганчан, по складу «Динамо» і «Шахтар» перевершують всі інші українські команди. Думаю, цього разу сенсації не буде. В цьому протистоянні кияни є явними фаворитами.

— Для Сергія Реброва це по-своєму важливий матч?

— Як би там не було, всі рішення з приводу майбутнього Сергія Станіславовича приймає він сам та президент клубу. Але те, що в команді потрібно все «перезавантажити» - це однозначно. Для України «Динамо» хороша команда, але наша асоціація – це єврокубки, Ліга чемпіонів. Майбутні матчі кваліфікації вимагають підсилення. Не думаю, що резерв зможе грати на цьому рівні.

— Ви недавно відзначали, що новий формат чемпіонату не приніс інтриги, вижив себе. Завтрашній матч буде цікавим українському вболівальнику?

— Країна в нас велика. Та ж сама «Сталь» змогла б очки забрати. Є й інші клуби, які могли б непогано зіграти в шістнадцятці команд. Це дуже серйозне питання і до нього потрібно повернутися. На новий сезон затвердили цей же формат, але він нікому нецікавий, вболівальників дуже мало на стадіонах. Потрібно щось нове придумувати, бо так далі тривати не може.

Розмовляв Микола Тимощук