Унаї Мельгоса: «Такий клуб, як «Динамо», створений для перемог»

Динамо Київ 21 Травня, 10:16 753
Унаї Мельгоса: «Такий клуб, як «Динамо», створений для перемог»
Наставник молодіжної команди «Динамо» Унаї Мельгоса прокоментував перемогу своєї команди над луганською «Зорею» та дострокове чемпіонство динамівців.

- Видався досить складний матч. Суперник міняв структуру своєї гри, і нам потрібно було адаптуватися в рамках своїх сил. Також варто враховувати, що сезон видався довгий, і на хлопців давило значення матчу.

- Перший гол Лєднєва вийшов фірмовим динамівським?

- Вийшло все дуже непогано. Ми доставили м'яч на фланг, була подача, а Лєднєв опинився в потрібному місці, що і призвело до взяття воріт.

- Який прогрес Кравченка після дебюту за першу команду?

- Тут важливо діяти поступово. Є гравці, які опиняються у першій команді за обставинами. Поки чемпіонат Микити - це молодіжна першість. Він повинен розуміти, що все те позитивне, чого він досяг у чемпіонаті U-21, має у нього залишитися, просто необхідно продовжувати це розвивати і покращувати.

- Молодіжна команда вдруге поспіль стає чемпіоном, що говорить про певну стабільність. У чому загальний секрет успіху?

- Потрібно розібратися, що насправді є перемогою. Для мене більшим виграшем є поставляти гравців до першої команди, і в цьому році ми відправили до основного складу досить багато футболістів, тому ми орієнтуємося на це. Я приїхав сюди минулого року, і ситуація склалася так, що ми два рази поспіль стали чемпіонами в двох вікових категоріях. Але потрібно розуміти, що це дуже ймовірно в такому клубі, як «Динамо», оскільки він створений для перемог, тож нічого дивного в цьому немає.

- Наскільки близький до першої команди Чоботенко, враховуючи проблему з центральними захисниками?

- Він повинен покращувати свою гру і прогрес. Поки Чоботенко ще не готовий бути на 100% гравцем першої команди. Йому потрібно звертати увагу на те, чого йому не вистачає і концентруватися на тому, що йому вдається добре. Для цього потрібно працювати і докладати зусилля.

- Ви виграли чемпіонат U-19 і U-21, що далі?

- Плани такі: ідпочити сьогодні ввечері і протягом усього дня завтра. А з понеділка будемо тренуватися.

- Скільки шампанського випили і який сюрприз зробили команді?

- Ми, дійсно, дещо підготували. Мені подобається ідея святкувати всередині колективу, адже саме команда досягла перемоги. З приводу шампанського в роздягальні... Ми святкували, мало потрапило всередину, більша частина алкоголю опинилася на моєму одязі, - цитує Мельгосу офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.