Артем Франков: «Динамо» програло «Зорі» два домашні поєдинки й абсолютно не переконало, що знаходиться на якомусь іншому рівні футболу»

Динамо Київ 22 Травня, 19:52 953
Артем Франков: «Динамо» програло «Зорі» два домашні поєдинки й абсолютно не переконало, що знаходиться на якомусь іншому рівні футболу»
Головний редактор журналу «Футбол» прокоментував поразку «Динамо» від «Зорі» (1:2) в матчі 30-го туру чемпіонату України.
«Розкішний удар Миколи Морозюка зі штрафного, який злегка порушив трибуни в плані оптимізму («Можемо і можемо! »), досить швидко змінився черговою порцією зневіри: голом Чечера - Бурди і розкочуванням від Бонавентуре, котрий продовжує прогресувати. Забий Форстер пенальті, справедливо призначений за фол Морозюка... Коваль потягнув його розкішно, тому що бразилець пробив зовсім не погано. Сейв, схожий з тим, що у 2000 році здійснив Кернозенко, коли поляки на цьому стадіоні вже розпластали збірну України вздовж і поперек.

Динамівці мали шанси відігратися, створили пару моментів, серед яких виділяється епічний промах по м'ячу багатомільйонного Дерліса. Але є головний результат, який гірше будь-яких рахунків на табло - кияни в цьому сезоні програли «Зорі» два домашні поєдинки і абсолютно не переконали, що вони знаходяться на якомусь іншому рівні футболу, відмінному від луганських пілігримів. Всьому є межа, братці? На жаль, поганому межі немає, перевірено історією та рівнем життя населення.

Послатися на арбітрів, як на роботу Труханова по фіналу Кубка - там пенальті, там Срну потрібно було видаляти (так було таке, звичайно!)... Я повертаюся думками до величного «Динамо» кінця 90-х, нарешті, того «Динамо», яке зараз відзначає 90-річчя і згадує всіх своїх героїв, всю свою багатющу сторону - і не знаходжу в собі рішучості звертатися до настільки малозначущих проблем. Принизливо для динамівців, чорт забирай!!!

Повторюю те, що було написано в минулому номері «Футболу»: побачити перспективу - ось завдання. І побачити її не в слабкості суперників, а у власній силі...

Інакше всі наші міркування про посіви в Лізі чемпіонів виглядають не те щоб комічно, але недоречно», - написав Франков в свіжому номері журналу «Футбол».