Сергій Ковалець: «Шахтар» переможе «Динамо», але заб'ють обидві»

Футбол України 25 Травня, 23:48 1143
Сергій Ковалець: «Шахтар»  переможе «Динамо», але заб'ють обидві»
Відомий український тренер поділився своїм прогнозом з приводу матчу «Шахтар» - «Динамо».
«Нехай турнірного значення ця гра вже не має, але це важливий матч з точки зору престижу. Сергій Ребров дає шанс проявити себе резервістам, але вони поки не виправдовують довіри. Киянам важливо перервати невдалу серію, щоб з оптимізмом дивитися в майбутнє. Також тренерам важливо зрозуміти, з ким можна рухатися далі, будувати команду, а хто, можливо, вже вичерпав себе.

Яке б місце не займали Динамо і Шахтар, матчі між ними завжди знаходяться в центрі уваги. Шахтар знову захоче довести, що заслужено виграв всі внутрішні трофеї, що сильніше динамівців. У той же час важливо, щоб команди показали цікаву гру, щоб порадували глядачів. Все-таки це центральне протистояння нашого чемпіонату і дуже хочеться, щоб уболівальники отримували задоволення від таких матчів, щоб хотіли приходити знову і знову

А що стосується прогнозу, то, на мій погляд, обидві команди заб'ють голи, але виграє «Шахтар». Команда Паулу Фонсека знаходиться в найкращому психологічному стані, це може зіграти ключову роль», - сказав Ковалець у коментарі FootBoom.